Akú farbu spojiť so žltými stenami?

Akú farbu spojiť so žltými stenami?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Smaragdovo zelená môže byť zvolená za farbu roka podľa známeho farebného vzoru Pantone. Podľa nedávneho prieskumu uskutočneného značkou farby Dulux Valentines je to žltá, najpredávanejšia farba na svete, ktorá vyhral by všetky ozdobné hlasy. Ak by sme si pripomenuli nedostatok vitamínu C, radosť z výsadby a rozjasnili vnútro, život v žltej by sa pre väčšinu z nás stal zázračným liekom. Veľký úspech, ktorý si zaslúži, aby sme sa pozreli na jeho najlepšie farebné asociácie ... Najmä vtedy, keď je poháňaný na stenách domu ...

S čiernou farbou

Chcete atmosféru, ktorá je tak dizajnová, ako aj teplá? Víťazné duo sa volá žltá a čierna. Konkrétne žltá stena a čierny nábytok. Teplo jedného vyváži chlad druhého, elegancia druhého spôsobí, že tón prvého bude ešte elegantnejší. Krásna rovnováha, ktorá je elegantná a príjemná, svetlá a sofistikovaná. Stručne povedané, ideálne v hlavnej obývacej izbe domu, v obývacej izbe, ale ktorá môže rovnako sublimovať kuchyňu, vchod alebo jedáleň. Deco chic slnečnicová verzia, pre koho je?

S bielou

Po bielej je žltá najjasnejším odtieňom farebného kolieska. Výsledok: V prípade dvojnásobne jasného interiéru udržujeme bielu a žĺtku (z vajca) v rovnakej dekorácii. Všimnite si, že jas nie je jediným silným bodom tohto páru. Biele „nemocničné“ atmosféry sa môžu tešiť zo svojej novej zdravej pleti, žlté pútavé atmosféry vo svojej nedávnej mäkkosti a diskrétnosti. Čo sa nám na tejto zaujatosti tiež páči? Sloboda zvoliť si akýkoľvek odtieň žltej, od pastelových po najživšie. A ak sa výber zastaví na čistom a desaturovanom odtieni, nič nám nezabráni pridať tu a tam malé farebné kúsky, aby sme prebudili svieži jarný duch.

So zmesou farieb

Cesta do Indie sa teraz začína medzi múrom vyfarbeným v žiarivo žltej farbe a dekorom posiatym rôznymi farbami. Áno, na vytvorenie zmeny scenérie je povolené odvážne sa trblietať sa žltej stene doplnenej jasnými odtieňmi. Úplne revitalizujúci vzhľad, ktorý pripomína napríklad slnečnú žltú stenu, vyrezávaný drevený nábytok a textil s jemnými vzormi a nádhernými farbami. Iba upozornenie: nezneužívajte pretečenie farieb, ktoré by mohlo spôsobiť udusenie! Preto je najlepšie obmedziť sa na jednu stenu, aby ste maľovali a textilií podobnými potlačami ...

S hnedou farbou

Ak chcete skrútiť interiér vybavený drevom, nič také ako žltá stena! Drevená esencia v skutočnosti vyrovnáva a zjemňuje jej živobytie a prírodný dekor, už teplý, vyžaruje dvojnásobne príjemnosť. Všimnite si, že vykresľovanie sa líši podľa tónu lesa. Farba wenge ponúkne celku krásny „tropický a prírodný“ duch, zatiaľ čo blond alebo škandinávske drevo ponúkne viac vyčisteného ducha. Kto hovorí lepšie? Inšpirácia „žltých stien“ v dekorácii začína:Komentáre:

 1. Skelton

  Ospravedlňujem sa, ale táto možnosť pre mňa nebola vhodná.

 2. Yorr

  There is something in this. Thank you so much for your help in this matter, now I will not make such a mistake.

 3. Chibale

  Táto jedna téma je jednoducho neporovnateľná :), je to pre mňa veľmi zaujímavé.

 4. Keola

  Prepáčte, že sa teraz nedokážem zúčastniť diskusií - nie je voľný čas. Budem prepustený - určite vyjadrím svoj názor na túto záležitosť.

 5. Akikree

  Určite má pravduNapíšte správu