Dulux Valentine, odborník na maľovanie

Dulux Valentine, odborník na maľovanie

Dnes je Dulux Valentine základným názvom v maľbe na dekoráciu interiéru, ale vedeli ste, že to tak nie je vždy? Pozývame vás na objavenie neuveriteľného eposu tejto spoločnosti a všetkých jej inovácií, ktoré sme v dome prijali.

Ozdobné vozíky

História Dulux Valentine sa datuje do 18. storočia a začala v Spojených štátoch amerických, kde sa Valentín, Američan francúzskeho pôvodu, špecializoval na maľovanie koňmi ťahaných koňmi. V roku 1925 Francúzsko privítalo spoločnosť pod menom Compagnie des Vernis Valentine od americkej spoločnosti a závodov Lemoine. Značka sa presťahovala do Gennevilliers a potom sa špecializovala na farby a laky určené pre automobilový priemysel. Potom bolo potrebné počkať do roku 1930, kým sa Dulux Valentine pustí do dekoratívnych obrazov. Od tej doby sa značka stala známou a stala sa jedným z hlavných hráčov vo svete dekoratívnej maľby.

Kvalitné farby

Dulux Valentine na základe svojho dlhoročného úspechu teraz ponúka farby vhodné pre všetky potreby v interiéri aj exteriéri. Škála interiérových farieb pokrýva širokú škálu v závislosti od vášho projektu: Couleurs du monde vám pomáha vytvárať atmosféru vďaka farbám predstavovaným podľa cieľa. Crème de couleur ponúka textúru, ktorá sa ľahko nanáša a veľmi kryje. Le Mat vám poskytne matný a odolný, Ultra Resist Valénite je glycerolová farba. Kuchynská a kúpeľňa odoláva mastnotám a plesniam. Kuchynský a kúpeľňový rad ponúka zvýšenú ochranu vašich vodných prvkov. K týmto mnohým úpravám pridávame nevypočítateľný počet farieb podľa rozsahov, ale tiež viac ako 2000 odtieňov, ktoré je možné dosiahnuť v tónovacích strojoch. Môžete dokonca ísť do obchodu so vzorkou látky, aby ste ju mohli naskenovať a ponúkla sa vám zodpovedajúca farba na vytvorenie „vlastnej farby“.

Knihy trendov

Okrem kompletnej farebnej schémy ponúka Dulux Valentine knihy skutočných trendov od stylistky a špecialistky na farby Catherine Filoche. Tieto notebooky publikované každú sezónu tak umožňujú zvýrazniť farby v móde, ale tiež navrhnúť asociácie podľa požadovanej atmosféry. Skutočná služba pre spotrebiteľov, ktorí môžu tiež navštíviť webovú stránku značky, kde otestujú asociácie farieb a môžu im ponúknuť nápady založené na základnej farbe. Aby ste si boli istí, ako si vyberie, Dulux Valentine ponúka testovaciu škálu na vyskúšanie farebného vykreslenia vo svojom interiéri a na stenách vďaka veľmi malej nádobe (50 ml) a kefke. V tomto formáte je už k dispozícii 128 farieb, ktoré vám pomôžu pri výbere! Dosť na to, aby ste mohli s dôverou realizovať váš farebný projekt! > Viac informácií na www.duluxvalentine.com