V dome sa usadia nové orientálne vzory

V dome sa usadia nové orientálne vzory

Ak by naše interiéry postupne opustili marockú výzdobu v prospech rafinovanejšej a dizajnovej dekorácie, orientálny štýl sa vráti na prednú časť javiska v modernej verzii, ktorú s potešením adoptujeme v našich interiéroch na výlet. veľmi jemný dekor.

Moucharabieh sa vrátil

Základným prvkom orientálnej výzdoby je moucharabieh v podstate spôsob, ako prirodzene vetrať tradičné obydlia vďaka prelamovanej stene, ktorá vytvára čipku s orientálnymi vzormi. V dome sa moucharabieh stáva prvkom dekorácie steny tým, že sa inštaluje ako stôl, aby poskytol úľavu pre vaše steny. Aby sa však čo najlepšie integrovala do našej súčasnej výzdoby, výstupné tmavé lesy a ich farby sú moderné, najmä biela alebo svetlo šedá, ktoré umožňujú ešte viac osvetľovať dom zvýraznením motívu. S chuťou a eleganciou ju prijímame v elegantnom a ženskom štýle.

Tĺkaný kov

Metal je jedným z materiálov predurčujúcich moderné interiéry a v marockom remeselníctve je možné bez váhania kresliť a ponúkať kusy, ktoré napĺňajú ozdobu poznámku o cestovaní a zostávajú v dobovom duchu. Môžeme sa rozhodnúť pre lucerny alebo dokonca malý tepaný kovový nábytok, ktorý vytvára malé vrúbky v kovu, aby odstránil jeho hladký vzhľad a dodal mu veľmi prepracovaný štýl. Brilantný, tento kov nezvládne ozdobu s doplnkami, ktoré podčiarkujú bohatosť orientálnych ozdôb.