Vtáky stanovili scénu

Vtáky stanovili scénu

Jar je návrat vtákov a tiež vo výzdobe! Celý dom je ozdobený malými, vysoko dekoratívnymi vtákmi, vďaka ktorým krásne dni spievajú. Nálepky, vankúše a ďalšie drobné predmety, všetko je vhodné na jarnú dekoráciu. Hovoríme vám všetko o ich použití!

Vtáky lietajú v pozadí

Vďaka množstvu dekoratívnych doplnkov môžu vtáky doslova vniknúť do vášho interiéru. Aby ste však zostali dekoratívni, bude potrebné starostlivo zvoliť tieto doplnky, aby nedošlo k transformácii domu na voliéru. Položili sme napríklad vankúš Ferm Living a jeho malý vták do klietky, na nálepku vtáka Mimilou alebo na hodiny La Chaise Longue. Na vylepšenie atmosféry a zmenu vzoru môžete tiež staviť na vtáčiu klietku objavenú v Maisons du monde, ktorá sa umiestni na kus nábytku, aby jej dala výšku.

Vtáky dávajú štýl

Výber vtákov pre váš dekor určite napĺňa váš interiér buketou a rustikálnym tónom. Na druhej strane môžete túto inšpiráciu viac-menej prispôsobiť svojmu vlastnému štýlu v závislosti od vybraných modelov. Ak je váš interiér viac dizajnérsky, uprednostňujeme vtáky v prepracovanejšej verzii, ako sú háčiky na kabáty Qualy, a pre romantickejší štýl kladieme na kovovú časť dverovej zásteny La Redoute. A konečne, v prípade prirodzenejšieho štýlu, je to drevo, ktoré sa obraciame s ozdobami na očnice podpísanými Cocobohème. Niečo, čo vtáky prinesie do vášho domu bez ohľadu na váš štýl!