Komentáre

Stretnutie s Aurélie Hemar, základný dekoratér

Stretnutie s Aurélie Hemar, základný dekoratér

Už ste to videli v práci v Maison à Vente av Ma Maison je najoriginálnejší, Aurélie Hemar je základná dekoratérka, ktorá jej nedokáže dať odborné oko k službám vašich obľúbených relácií. Položili sme mu pár otázok, aby sme sa dozvedeli trochu viac.

Povedzte nám o svojom pozadí

Absolvoval som bakalárske štúdium v ​​odbore úžitkové umenie, kde som študoval dizajn, históriu umenia, architektúru ... Počas štúdia som chcel robiť dekorácie interiéru a architektúru interiéru , V tom čase to nebolo také rozšírené ako dnes a bolo potrebné vytvoriť čistú architektúru. V dôsledku toho ma odradilo, obrátil som sa na módu. Moje bac aplikované umenie vo vrecku, išiel som do módnej školy a dostal som môj stylistický diplom. Po ukončení stredoškolského štúdia som odišiel rok do Londýna, aby som mal skúsenosti v zahraničí. Keď som sa vrátil do Francúzska, najal som si značku na nosenie. Pracoval som ako stylista v obchodnej časti (veľa som cestoval v Číne). Po 3 mesiacoch sa mi to vôbec nepáčilo, uvedomil som si, že som urobil chybu. Držal som 3 roky a potom, čo som odišiel z funkcie, som našiel svoje prvé túžby poznať interiérový dizajn. So základmi, ktoré som mal, som sa rozhodol založiť spoločnosť Hemara Home v januári 2008 a všetko šlo rýchlo, stroj bol uvedený do prevádzky. Mesiac po založení spoločnosti som začal na Maison à Vente. Na výstave pracujem 5 rokov a 2 roky pre môj dom sú najoriginálnejšie.

Aká je tvoja práca ako dekoratérka?

Moja práca je skôr práca interiérových dizajnérov ako dekoratérov. Pracujem hlavne na projektoch globálnej reorganizácie bývania, realizujem plány v 2D, pohľady v 3D, výber materiálov, farieb, následné sledovanie projektu. Pracujem so všetkými tímami podnikateľov vo všetkých odvetviach, robíme stretnutia na pracoviskách ... skrátka, moja práca sa neobmedzuje iba na vytvorenie náčrtu a výber pohovky. Čo sa mi na mojej práci najviac páči, je, keď musím úplne prestavať interiér. Rád chodím na staveniská s veľkými úlohami. Zistil som, že existuje spojenie s mojou prvou prácou, pretože stylistka modeluje odev s látkou a dobre prehodnocujem interiér.

Aký je rozdiel s vašou úlohou v House for Sale?

V Maison à Vente je moja úloha iná, pretože robím domáce predstavenia. Vymaľujem interiér, depersonalizujem ho, urobím ho neutrálnejším, aby zaujal čo najväčší počet. Rozpočet je veľmi obmedzený, práca je minimálna, v podstate ide o človeka a nie o architektúru interiéru.

Aký je tip číslo 1 na dekoráciu interiéru?

Hlavná rada, ktorú môžem dať, je rešpektovať a sledovať objemy domu. Ak je interiér tmavý, nedávajte na steny tmavé farby. Pokiaľ ide o použitie farby, aby ste sa vyhli nedostatku chuti, vyberte neutrálne odtiene, ale hrajte si s kontrastmi, napríklad krásnu hnedastú sivú sivobielu farbu a interpunkciu s farbami, ale v príslušenstvo. Výmena farebného príslušenstva je jednoduchšia ako stena. A posledný tip, nedávajte nábytok, ktorý je neúmerný veľkosti miestnosti.

Ako prinesiete do svojho domu originalitu?

Originalita je veľmi široké slovo! Osobitne si myslím, že je dôležité vytvoriť interiér, ktorý vyzerá ako my, špecifický pre každého a aby pocítil jeho osobnosť. A myslím si, že ľudia sú skutočne v takom stave mysle, teda šialenstvo v obchodoch s dekoráciami. Ľudia si chcú prispôsobiť nábytok, steny ...

Aký je váš interiér?

Nemám to šťastie, že som majiteľom, takže som nájomcom, neinvestoval som do špičkových materiálov. Milujem parketové podlahy vo starom masívnom dubu, krásne materiály, tiež som ich použil vo svojej agentúre. Steny a podlahy sú pre mňa najdôležitejšie, vždy hovorím, že ak je základňa dobrá, môžeme dať akýkoľvek kus nábytku a prejde to. Takže doma je základňa neutrálna napriek čiernej stene, pretože milujem čiernu na stenách, ktorá dáva hĺbku a divadelný aspekt, vytvoril som vesmír, ktorý vyzerá ako ja v rovnakom čase jednoduchý, teplý. A nakoniec som priniesol dotyk elegancie s materiálmi a materiálmi.