Podrobne

Keď záclony oddelia priestory

Keď záclony oddelia priestory

Rozdelenie priestorov bez ich uzavretia je niekedy nevyhnutné, ak máte veľké otvorené priestory alebo naopak, ak nemáte dostatok miesta a rozdeľte miestnosť na dve. V oboch prípadoch môžu byť záclony vynikajúcim riešením na prispôsobenie priestorov podľa vašich potrieb. Ak ich vyberiete dobre!

Estetické závesy na každej strane

Ak chcete pomocou záclony rozdeliť dva priestory, bude samozrejme potrebné zabezpečiť, aby ste si vybrali model s dvoma estetickými stranami. Niektoré závesy majú napríklad farbu iba na jednej strane, čo by bolo hanbou pre dekoratívny aspekt vašej kancelárie, napríklad od obývačky. Všimnite si, že ak sa rozhodnete pre číre, nebudete mať tento problém, pretože látka je priehľadná a oddeľuje medzery, zatiaľ čo necháva pohľad prejsť.

Závesy v harmónii s dvoma priestormi

Podobne pri výbere záclon musíte zaistiť, aby sa model zhodoval s dekoráciou oboch častí miestnosti. Ak chcete napríklad oddeliť miestnosť pre dve deti, farba záclony sa bude musieť prispôsobiť dekoru každého priestoru v miestnosti.

Závesy, ktoré uľahčujú cirkuláciu

Napokon si uvedomte, že nemáte len na výber klasické záclony. Môžete použiť dverové clony, ktoré uľahčujú cirkuláciu medzi týmito dvoma priestormi. Nájdete tento záves nití v rôznych farbách pre moderný štýl, ale môžete tiež ponúknuť viac originálnych modelov so vzormi alebo perlami. Buďte opatrní pri gýčovej strane, korálky a iné hravé závesy budú radšej vyhradené do detských izieb.