5 lacných nápadov na výzdobu obývacej izby

5 lacných nápadov na výzdobu obývacej izby

Niekedy stačí zmeniť pár vecí v miestnosti, aby to dodalo úplne nový vzhľad. Ak teda chcete novú dekoráciu, ale na jej zmenu nemáte veľkú sumu, postupujte podľa niekoľkých veľmi dekoratívnych tipov.

Uvádzanie steny pomocou farby

Bez prelakovania všetkých stien môžete do nich vdýchnuť nový život v mihnutia oka! Doprajte si peknú plechovku podľa vášho výberu vo veľmi svetlej farbe alebo v odtieni, ktorá vytvorí monochromatickú farbu, ktorú už máte, a prispôsobte si svoje steny. Môžeme napríklad vytvoriť vlys, suterén alebo použiť geometrické tvary uprostred steny. Na rozjasnenie obývacej izby neváhame vytvoriť farebné kruhy. Upozorňujeme, že plechovka farby vás bude stáť desať eur.

Ozdobte nábytok maskovacou páskou

Za približne tri eurá budete môcť nechať svoju kreativitu hovoriť bez obáv z poškodenia nábytku. Vďaka maskovacej páske, veľmi dekoratívnej japonskej páske, môžete na nábytok nanášať pruhy farieb alebo vzorov. Je len na vás, aby ste jednoducho vytvorili farebný prúžok, ktorý dodá energii nábytok alebo napíšete správu podľa svojich inšpirácií.

Výmena poťahov vankúša

Mala vaša pohovka rovnaké vankúše už roky? Bez zmeny celého vankúša zmeníme náš vzhľad prijatím nových poťahov. Nájdete ich za všetky ceny a vždy to bude lacnejšie ako nákup celého vankúša.

Pridajte sedadlá na podlahu

Ak chcete vo svojej obývačke vytvoriť nový vzhľad, pridajte sedadlá! Napríklad vytvoríme priateľskú obývaciu izbu na prízemí pridaním farebných podlahových vankúšov okolo konferenčného stolíka, čo vás bude stáť približne dvadsať eur.

Propagujte svoje časopisy

Všetky časopisy, ktoré si prečítate, konečne nájdu využitie. Vďaka špeciálnemu remienku, ktorý vás bude stáť okolo tridsať eur, sa z neho stane pôvodné sedadlo, ktoré zvýrazní vaše obľúbené skladby. Ak to nie je zotavenie!