Komentáre

5 dôvodov na prijatie tejto jari

5 dôvodov na prijatie tejto jari

Každá sezóna má svoje symbolické vzory! A na jar 2013 je výber obrovský s mnohými trendmi, ktoré existujú rovnako v móde, ako aj vo výzdobe. Takže skôr, ako nájdete svoje, tu je rýchly prehľad najmodernejších vzorov.

Kvety

Roky po rokoch sú kvety základným motívom jari na zhmotnenie krásnych dní. Nachádzajú sa v rôznych verziách, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu štýlu. Štylizované kvety vo formáte XXL sa zmestia do moderného interiéru a kvety menších slobôd sa v romantickom štýle harmonizujú. Páčia sa nám tiež verzie bez kvetov, ktoré len zvýrazňujú prírodu.

Geometrické vzory

Je to prekvapenie jari! Geometrické vzory pre veľmi grafický vzhľad v čiernej a bielej trávia zimu, aby sa v dome usadili aj za slnečných dní. Na vankúše alebo koberce aplikujeme pestré, houndstooth alebo etnické vzory, aby sme dom rozprestreli v mrknutí oka.

Zvieracie motívy

Zvieratá sú skutočným trendom v dome, ktorý prekračuje ročné obdobia. Ak však túto zimu vidíme na príslušenstve sovy, medvede alebo soby, na jar ju zahráme exotickejšie s tigrmi, plameňmi, vtákmi alebo motýlikmi. Vášmu interiéru nebude chýbať charakter!

Pruhy

Toto je klasický vzor pre slnečné dni! Dom nielen oživuje energiu, ale navyše pridáva jasné farby, ktoré rozjasňujú celú výzdobu. Dobrou správou je, že pruhy sú rovnako dobré pre klasický štýl, ako pre pop štýl.

Akumulačné verzie modelov

Dekorácia sa už nejaký čas zameriava na zbierku! Vzory potom zobrazujú hromadenie predmetov, ktoré ju hrajú veľmi dekoratívne. Oceníme dosku, pečiatku alebo iný motív cetky, aby sme vytvorili originálny vzhľad.