Podrobne

Uskladnenie: chybám, ktorým sa treba vyhnúť!

Uskladnenie: chybám, ktorým sa treba vyhnúť!

Medzi maniakmi a nepokojmi nie sme všetci rovní, pokiaľ ide o skladovanie! Jedna vec je však istá, je to dôležitý faktor, aby ste sa v interiéri cítili dobre. Bez toho, aby sme prešli na palubu, má upratovanie stále svoje metódy s chybami, aby ste sa vyhli uľahčeniu vášho života. Takže predtým, ako sa dostanete do jarného úložiska, tu je čo robiť.

Neskladujte ukladanie cez noc

Táto správa je adresovaná hlavne ľuďom s malými mániami: zajtra už nebudete chcieť upratať viac ako dnes! Tiež niekedy vyžaduje násilie okamžité odloženie toho, čo by sme mohli zajtra dať, a zastavenie otáľania. Pretože nesmieme zabúdať na skutočnosť, že zajtra budete mať veci z predchádzajúceho dňa na odloženie, ktoré sa pripočítajú k tomu dnešnému. V zásade sa tým vaša úloha zvýši dvakrát tak náročne a dlhšie. Niekoľko rád: robte veci tak, ako idete, a ťažko si uvedomíte, že ste sa uklizili.

Kusy nemiešajte

s Aj keď nie sú apartmány vždy praktické na uľahčenie skladovania, nemiešajte miestnosti čo najviac. To znamená, že kuchynské doplnky sú uložené v kuchyni a nie v jedálni a že stolová bielizeň nie je uložená v spálni. Aj keď sa zdá, že sa umiestnenie v úložisku príliš nemení, uvedomte si, že bude jednoduchšie ukladať veci, keď sa ich miesto nachádza blízko miesta, kde sa nachádzajú. Tým sa napríklad predíde tomu, že sa pri spodnej časti schodov bude robiť partia a čaká sa napríklad na výstup do miestnosti!

Neskladujte pre ukladanie

V závislosti od jednotlivca sa definícia upratovania môže mierne líšiť! Aby bolo jasné, upratovanie nie je niekde zhromažďovať veci, aby zmizli z dohľadu. Nie je potrebné hromadiť všetky malé veci ležiace v krabici alebo používať hosťovskú spálňu ako miestnosť, do ktorej umiestnite všetky predmety, ktoré upchali vašu obývačku. Z tohto dôvodu dávame každej veci miesto, aby sme sa vyhli tomu, že nenájdeme, kam sa dať a vzdať. Podobne je možné využiť priestor pod posteľou za predpokladu, že sa použije malý spôsob. A prosím, nenechajte všetko spadnúť, keď otvoríte skrinku!

Neskladujte bez logiky

Upratovanie je tiež záležitosťou logiky a ak to urobíte správne, uľahčí vám to život. V skutočnosti, čím inteligentnejšie ukladáte, tým menej budete musieť „rušiť“, aby ste našli to, čo hľadáte. Napríklad v šatni to znamená uprednostňovať odevy podľa toho, čo používate, a odevy mimo sezónu vyššie. Pokiaľ ide o úložné boxy, je to rovnaké: je lepšie vedieť, čo je vo vnútri, aby sa zabránilo otvoreniu všetkého. Preto si pozorne poznamenajte, pre čo je škatuľka určená, a do nej nič neskladujte. S týmito tipmi by ste mali ušetriť čas!