Komentáre

Čo je nové pre dlaždice?

Čo je nové pre dlaždice?

Dlaždice alebo štvorce sú súčasťou nadčasových vzorov, tak zakorenených v našej výzdobe, že si ich vôbec nevšímame. Nikdy nie sú zastarané, napriek tomu sa v posledných rokoch vyvinuli, aby sa v našich interiéroch vždy štýlovo usadili. Prezrite si najnovšie trendy v kontrolných modeloch.

Nadčasový Vichy

Nezastupiteľný a nadčasový motív Vichy má stále svoju dekoratívnu stránku. Na obrusy jedálne, na uteráky v kuchyni a dokonca aj na príboroch alebo tapetách sa druhýkrát vydýchne, keď sa odhalí v mnohých farbách. V červenej alebo modrej farbe, aby ste zostali tradičnými, môžete ich tiež prijať v ružovej verzii na stenách miestnosti dievčatiek alebo fialovo na uterákoch.

Fotografie: Déco BB / Anne's Table

3D verzia

Pravdepodobne ste si všimli, že grafické vzory sú všade a námestie je určite súčasťou. V kockovej verzii je to najkrajší účinok na cementové dlaždice, ktoré si človek vyberie v kúpeľni alebo v kuchyni. Čierna, sivá, biela alebo čierna, modrá, béžová, vyžaduje objem, aby naše podlahy mali veľmi dekoratívny pocit úľavy. Milujeme to!

Fotografie: Les Carrelages du Marais / Charme & Parkety

Zdieľajú javisko

Dlaždice tiež vedia, ako vytvoriť priestor pre ďalšie trendy. V ich strede športujú s malými kruhmi, kvetmi alebo arabeskami, ktoré sú potom pekne zarámované. V čiernej a bielej farbe, aby sa nepreťažili alebo naopak zafarbili do neónových odtieňov, aby harmonizovali s dekorom v súlade s dobami, sa vďaka svojim líniam ľahko prispôsobili bez problémov.