Spätný pohľad na 60 rokov kastrólu Seb

Spätný pohľad na 60 rokov kastrólu SebWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Už 60 rokov nás značka Seb sprevádzala pri každodennom varení vďaka tlakovému variču, ktorý tento rok oslávi svoje výročie. Je to príležitosť urobiť krok späť a sledovať jej vývoj od návrhu až po súčasnosť, kde je k dispozícii v mnohých modeloch vrátane troch nových, aby sa objavila táto jar.

50. a 60. roky: legendárna cesta

Pred 60 rokmi, v roku 1953, sa narodil Super-Cocotte. V tom čase to bola skutočná kulinárska revolúcia, ktorá matkám umožňovala hospodárne a rýchlo variť dobré jedlo, aby sa mohli slobodne zmocniť sveta práce. Niekoľko rokov po jeho vytvorení je kastrólový pokrm dodávaný so základnou knihou o receptoch, ktorá sa stala slávnou vďaka Françoise Bernard. V roku 1954 predstavovalo kastról 130 000 predaných kusov a v roku 1965 dosiahol 800 000 modelov. V skutočnosti tento rok získal Seb značku Cocotte-Minute, ktorá jej dala meno dnes to viem dobre.

70. a 80. roky: záležitosť dizajnu

Cocotte-Minute kombinuje funkčnosť a dizajn! V 70-tych rokoch sa kastrol lakoval červenou, oranžovou farbou a dokonca sa objavil s kvetinovým motívom. Farebné hrnce sú tiež záznamom o predaji s takmer miliónom predaných kusov. V 80-tych rokoch sa kastról zmenil tvar pomocou bajonetového systému, ktorý oslovil krajiny, ktoré boli odolné voči koncepcii strmene. Model Sensor bol potom úspechom v Európe, ale aj v Ázii.

90. a 2000. nová revolúcia

V 90. rokoch sa zrodil veľký vývoj vo vesmíre kastrólu! V roku 1994 sa model Clipso zbavil zvuku píšťalky, aby poskytoval pohodlie ticha v kuchyniach. Tento nový tlakový hrniec je jedinečný, pretože ponúka automatický systém otvárania lisu a tichý ventil. Všetko sa otvára jediným kliknutím! A v 2000-tych rokoch sa Clipso vyvinul na Clipso Control, aby ešte lepšie riadil čas varenia vďaka inteligentnému časovaču, ktorý sa spustí automaticky, keď unikne para. A na podporu technologického pokroku kastrolu je známa kniha receptov obohatená o aplikáciu pre SmartPhone. Stačí povedať, že kastról Seb vie, ako žiť s dobou!

2013: Nové modely

Na oslavu svojho výročia predstavuje Seb tri nové modely. Miska Clipso + kastrol tak ponúka nový systém otvárania jednou rukou, ktorý vyžaduje trikrát menšiu silu ako ostatné modely. Jednoducho zdvihnite rukoväť, aby ste odomkli kryt, alebo ho sklopte, aby sa zaistil. Všetko s vynikajúcou priľnavosťou. Z technického hľadiska ponúka niekoľko spôsobov varenia (vo vode, dusené alebo dusené) a dve rýchlosti varenia (zelenina alebo mäso a ryby). Nájdete tu tiež Clipso + Gourmet, ktorý je možné prepnúť z funkcie tlakového hrnca v okamih vďaka druhému krytu, jeho úchytkám z nehrdzavejúcej ocele a jeho menšej veľkosti. A konečne bude Nutricook Delice spojencom zdravej kuchyne, ktorá vám umožní pripraviť zákusky s tlakovým hrncom s tromi novými sladkými programami pre výživu ovocia, rastlín a koláčov. Čo kontroluje vašu výživu pri zábave!