Podrobne

Nový multifunkčný robot v spoločnosti KitchenAid

Nový multifunkčný robot v spoločnosti KitchenAid

Pri výskume správ: 732813 ručná miešačka od spoločnosti KitchenAid, ktorej vydanie nebude vo Francúzsku dlho, som s prekvapením zistila, že značka sa chystá uviesť na naše územie celý rad nových zariadení, ktoré potešia všetkých fanúšikov značky (a Boh vie, že sú!). Nové fantasy objekty vrátane veľmi úspešného nového 4-litrového kuchynského robota, ktorý mi od chvíle, keď som ho videl, zjemňuje oči. Rovnako ako robot Artisan, ktorý získal nové rozmery 757533 na dosiahnutie 6,9 ​​litra, aj multifunkčný robot KitchenAid vzrástol z 3,1 na 4 litre. Transformácia sa však nekončí, pretože americká značka tiež upravila svoj vzhľad, aby jej poskytla trochu agresívnejšiu stránku a zároveň si zachovala tohto retro ducha, ktorý jej vyhovuje.
Takže tu je nový predmet pokušenia. Ako vidno na fotografii, základňa sa mierne rozšírila tak, aby na nej spočívala rukoväť. Ďalšou novinkou v porovnaní s predchádzajúcim multifunkčným robotom KitchenAid boli tlačidlá nahradené prepínačom funkcií spustenia, zastavenia a impulzu. Existujú dve rýchlosti. Tieto zmeny v ovládacom paneli a základnom tvare poskytujú, ako som už povedal, trochu agresívnejšiu stránku, ako keby šoférovali Ferrari namiesto obyčajného sedanu.
Tento robot KitchenAid bude k dispozícii v 6 farbách: červená, krémová, onyxová čierna, milostné jablko, cínová šedá a matná biela. Čo uspokojí všetky kuchyne.

Príslušenstvo pre kuchynský robot KitchenAid so 4 litrami

V multifunkčnom robote sa počíta predovšetkým s multifunkčnou stranou, a teda s počtom príslušenstva dodávaným s robotom. Rovnako ako v prípade predchádzajúceho robota má zariadenie mini-čepeľ, viacúčelovú čepeľ a hnetaciu čepeľ. K dispozícii sú tri misky (v porovnaní s dvoma pre predchádzajúci odkaz): 4-litrová pracovná misa, 2,4-litrová misa na prípravu a 1-litrová mini-misa. V prípade diskov sa ponuka rozširuje v porovnaní s 3,1-litrovým kuchynským robotom: tentoraz máme krájací disk, mriežkový disk, kockovú súpravu (nový), mriežkový disk Parmesan alebo zmrzlina (nová) a disk s hranolkami (nový). Nakoniec sa zariadenie dodáva s vaječným šľahačom (ako na inom modeli), ako aj lisom na citrusové plody (na rozdiel od iného modelu). Na uskladnenie všetkého vám KitchenAid ponúka skladovaciu komoru.

Technické vlastnosti 4-litrového kuchynského robota KitchenAid

Rovnako ako u všetkých zariadení značky, výkon nie je argumentom pre účinnosť. Tu domáci robot ponúka výkon 650 W, ktorý sa môže zdať nízky v porovnaní s modelmi iných značiek (aj keď je druhý robot značky iba 300 W). Nevýhodou je, že KitchenAid sa často vyznačuje kvalitou svojho motora, čo je prípad tu, pretože značka inovuje s indukčným motorom. Áno, indukcia nie je len pre varné platne! Ak som to správne pochopil, indukčný motor eliminuje potrebu prevodového pásu, ktorý eliminuje vibrácie a tým aj hluk. S takýmto typom motora získame omnoho tichší robot a zvýšili by sme dokonca jeho životnosť (ale to sa musí overiť, nie som mechanický špecialista). Nakoniec je tento robot vybavený systémom ExactSlice, vonkajšou pákou, ktorú možno vidieť hneď pod misou. Umožňuje vám nastaviť hrúbku rezu bez manipulácie s diskom vo vnútri misky. Viem, čo mi chceš povedať “Bude nás to stáť za rameno!"V skutočnosti by vás to mohlo stáť dvoch, ale momentálne som bohužiaľ našiel veľmi málo informácií o cene. Na belgickej stránke som však zistil cenu 549 €, čo mi dáva Rovnaká belgická stránka tiež oznamuje, že tento produkt bude k dispozícii od júla 2013, ešte pár mesiacov na čakanie! , 5KFP1644 Ob (Black Onyx), 5KFP1644 CA (love apple), 5KFP1644 MS (cínovo šedá) a 5KFP1644 Fp (matná biela), cena ešte musí byť skontrolovaná 549 €