6 chýb, ktorým sa treba vyhnúť pri lôžku so štyrmi plagátmi

6 chýb, ktorým sa treba vyhnúť pri lôžku so štyrmi plagátmiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chyba č. 1: posteľ s nebesami používajte iba pre miestnosti s princeznými

Hoci sa používa hlavne v miestnostiach s dievčenskou atmosférou, nie posteľ s nebesami nie je len pre malé dievčatká, ktoré milujú Snehulienku a Popolušku a ktoré chcú vo svojej izbe dekoráciu princeznej!

Neuveriteľné, ale pravdivé: posteľ s nebesami môže ľahko nájsť svoje miesto vo všetkých štýloch miestnosti, či už chcete klasickú, barokovú alebo veľmi súčasnú atmosféru. Ak ju chcete prispôsobiť svojmu štýlu, musíte si zahrať na tvar postele s nebesami a zvoliť si viac či menej prepracovaný model.

Chyba č. 2: vyhradenie postele so štyrmi plagátmi pre veľké izby

Na rozdiel od toho, čo si človek môže myslieť, posteľ s nebesami nemusí byť nevyhnutne kus nábytku, ktorý je vhodný iba pre veľké miestnosti. Ak to umožní dosiahnuť výšku v miestnosti s krásnym povrchom, bude tiež ideálne dať priestor malej miestnosti.

Áno, jeho veľké rozmery a zvislé stĺpce vám umožňujú hrať na proporciách vytvorením efektu trompe l'oeil, ktorý zmení veľkosť vašej izby, aby sa vizuálne predĺžil a zväčšil.
Ak inštalujete posteľ s nebesami v malej miestnosti, buďte opatrní, aby ste si nevybrali preťažený model a nebránili otvorom, ako sú dvere a okná.

Chyba č. 3: Zváženie kovu ako jedinej možnosti

Ak máme často na mysli obraz postele z tepaného železa, majte na pamäti, že existujú aj modely z iných materiálov, ktoré vám umožnia vytvoriť inú atmosféru ... a možno trochu menej prísnu a klasickú.

Výberom a drevená posteľ s nebesami môžete napríklad staviť na atmosféru chaty; a ak sa rozhodnete pre čisté línie, získate veľmi dizajnový a trendový škandinávsky štýl.

Chyba č. 4: automatické obliekanie čírej postele

Ak bola posteľ s nebesami tradične oblečená do veľkých záclon a veľkých závesov na ochranu pražca pred chladom, dnes sú záclony a záclony hlavne otázkou dekorácie ... a preto sú 100% voliteľné!

Pre meniaci sa štýl si preto môžete zvoliť svetlé priesvitné záclony, ktoré do miestnosti dodajú romantický štýl, ale tiež si môžete vybrať, aby ste sa nebali na vrchole kabíny, aby ste jej ponúkli modernejší a menej holčičí štýl.

Chyba č. 5: prilepenie vrchlíka k stene spálne

Postieľka s nebesami nie je celkom klasická posteľ, takže by bola škoda nenechať dostatok priestoru na to, aby v spálni urobila svoj malý - dokonca veľký - dekoratívny efekt.

Namiesto toho, aby ste posteľ postele s baldachýnom umiestnili priamo na stenu, nainštalujte ho do stredu miestnosti: odhalí svoj plný potenciál a vďaka svojmu mimoriadnemu objemu a estetike sa stane stredobodom miestnosti.

Chyba č. 6: Ponechanie postele s plagátmi vo vnútri

Lopatka: posteľ s nebesami nemá iba dekoratívny účinok vo vnútri domu! Návrhári to skutočne odmietli výnimočné lôžko vo vonkajšej verzii, ktorá umožňuje prechádzku po záhrade v súčasný baldachýn v dreve alebo tkanej živici.

Skutočná nutnosť v lete, najmä pri bazéne!