Tri nové kastroly v kurníku Seb

Tri nové kastroly v kurníku Seb


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Snažím sa dosiahnuť moje dolné hranice, dúfam, že mi odpustíte. Po tom, čo som za posledných pár dní obdržal všetky tlačové správy od skupiny Seb, idem vás zalievať novými výrobkami zo skupiny a tu je posledná značka pre značku Seb, práve teraz pôjdeme do spoločnosti Moulinex. Seb oslavuje tento rok 60. výročie slávneho tlakového hrnca, menej známe jeho vedeckým názvom tlakový hrniec. Pri tejto príležitosti sa uvádza na trh tri nové pečene, ktorých cieľom je uspokojiť čo najviac ľudí.

Tlakový hrniec, príbeh husi, ktorý kladie zlaté vajcia


Tlakový hrniec nevymyslel Seb, ale Denis Papin v roku 1679, ktorý vyvinul železnú nádobu s tlakovým krytom a poistným ventilom (myšlienka tam bola). Od roku 1939 bol tlakový hrniec vo forme parnej panvice v Spojených štátoch úspešný a zvádzal americké ženy v domácnosti. Na francúzskej strane spoločnosť Seb uviedla v januári 1953 Seb Supercocotte (ten, ktorý ponúkame jeho žene, keď sa chceme dobre jesť podľa vyššie uvedeného inzerátu), a podporil jeho marketing, hoci jarmok domácich umení z roku 1954 ho odmietol prístup. Nakoniec sú to spotrebitelia (teda skôr spotrebitelia), ktorí tento regál odmietnu, pretože Supercocotte sa stáva superproduktom, ktorý svojimi ťažšími a menej bezpečnými tlakovými hrncami ďaleko prekonáva konkurenciu. Od svojho uvedenia na trh v roku 1954 sa predalo v 130 000 výtlačkoch av roku 1960 prevzalo francúzske kuchyne 500 000 tlakových hrncov. V roku 1965 bolo dosiahnutých 800 000 kópií. K jej úspechu prispieva aj „Madame Cocotte-Minute“, to znamená kuchárska hviezda Françoise Bernard, ktorá požičiava pomocnú ruku Sebovi najmä tým, že píše kuchárku pre Supercocotte.
Od tejto chvíle už Seb nebude mať tlak na predaj svojich tlakových hrncov a počas desaťročí sa mu podarí inovovať tak, aby tlakový hrniec Seb ostal v tejto veci referenčným. Napríklad v 70. rokoch sme hrali s farbami (a romantizmom). V roku 1971 dosiahol Seb historický rekord v predaji 1 727 733 predaných kópií. V 80. rokoch spustil Seb tlakový hrniec s bajonetovým uzáverom av 90. rokoch 20. storočia klip s zjednodušeným uzáverom a otváracím systémom a tichým ventilom (v kuchyni už žiadne pískanie).

A dnes nám ukladá kastról?

Doteraz sme sa zamerali na dnešné tlakové hrnce, ktorých tri nové modely sú na trhu od marca 2013.

Clipso Plus

Seb ďalej zdokonaľuje svoj systém otvárania a zatvárania pomocou nového patentu (pravdepodobne oblúkový systém, ktorý je už na Nutricooku k dispozícii). Tento nový tlakový hrniec by vyžadoval trikrát menšiu silu ako na jeho ostatné tlakové hrnce (v porovnaní s Clipso One alebo Clipso Compact): iba odistite rukoväť jednou rukou, aby ste ju odomkli, a sklopte ju, aby ste ju zavreli. Rovnako ako niektoré iné Clipso sú rukoväte skladateľné pre ľahké uloženie. Clipso Plus je zjednodušená verzia tlakového hrnca, pretože má iba dve rýchlosti varenia, jednu pre zeleninu a druhú pre mäso a ryby. Je k dispozícii vo verzii 4,5 l, 6 l, 8 l alebo 10 litrov. Vyhlásená za 144,99 EUR za 8 litrov Clipso Plus.

Gurmán Clipso Plus

Je to kúsok špičkovej verzie predchádzajúcej misky s rovnakým patentovaným systémom otvárania a zatvárania a rovnakými spôsobmi varenia. Na druhej strane jeho držadlá nie sú skladacie, pretože sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Táto myšlienka sa dodáva s druhým vekom z nehrdzavejúcej ocele a umožňuje, aby sa váš tlakový hrniec zmenil na tradičnú kastrolnú misku podľa vašich predstáv. Týmto spôsobom môže dokonca ísť do rúry.
K dispozícii iba v 6 litroch stojí 164,99 EUR.

Nutricook Delight

Nutricook, ktorý už spoločnosť Seb predáva, je v tlakovom hrnci verziou „zdravého varenia“. Už bolo známe svojimi 4 programami varenia, ktoré zabezpečujú konzerváciu vitamínov. Nová Nutricook Délice má tiež tri nové programy špeciálne zamerané na dezerty: ovocný program, krémový program a koláčový program. Aby sa využil plný potenciál tohto tlakového hrnca, dodáva Seb 6 pohárov na zákusky a 2 knihy receptov súčasne. Nakoniec, rovnako ako na Nutricooku, je časovač odnímateľný, takže môžete monitorovať váš tlakový hrniec z diaľky.
K dispozícii iba v 8 litroch, budete musieť zaplatiť 229,99 €, aby ste si vzali tento Nutricook Delice domov. A teraz si musíte vybrať svoj obľúbený model!Komentáre:

 1. Beircheart

  On mine the theme is rather interesting. Navrhujem, aby sa všetci aktívnejšie zúčastnili diskusie.

 2. Kendell

  Myslím, že nájdete správne riešenie.

 3. Doy

  Prihlásim sa na odber všetkých vyššie uvedených.

 4. Ashwin

  Táto veta je úžasná :))) páči sa mi :)

 5. Casper

  I think it is - a serious mistake.Napíšte správu