Zastrešenie terasy: chybám, ktorým sa treba vyhnúť!

Zastrešenie terasy: chybám, ktorým sa treba vyhnúť!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nezatvárajte dvere


Na rozdiel od toho, čo si človek môže myslieť, to nie je len obklady predstavovať ako podlaha pre jeho terasa ; existuje mnoho ďalších riešení! Pokiaľ ide o interiér, môžete si vybrať medzi rôznymi materiálmi, z ktorých každý bude mať z hľadiska dekorácie svoje vlastnosti a vlastnosti. Obkladanie je dobrý nápad, ak chcete vytvoriť jednotu so svojím interiérom, ktorý už má tento náter. Inak môžete nainštalovať drevo vonku za predpokladu, že je odolný voči hnilobe alebo že bol špeciálne ošetrený. Premýšľali ste o tom kompozitné drevo ? Je to termoplastický kompozitný materiál zložený z drevných vlákien a plastových živíc. Je to trendy, pretože jeho moderný vzhľad je vynikajúci! Môžete sa tiež obrátiť nakameň, či už v doske alebo vo forme štrku, ale aj smerom k rašelina syntetický pre prirodzenejší štýl. Jedna objednávka: neváhajte a preskúmajte všetky možnosti! Capiche?

Neriskujte s priľnavosťou


Najdôležitejším kritériom pri výbere náteru na podlahu terasy jelipnutie, Naozaj treba vziať do úvahy, že pôda bude často vlhká. Máte v blízkosti terasy bazén? To platí o to viac; môžete pošmyknúť a spadnúť ... Preto je nevyhnutné zvoliť pôdu, ktorá je protišmykový ! A toto kritérium je obzvlášť dôležité vziať do úvahy pri výbere dlaždíc. Tieto sa potom musia prispôsobiť vonkajším povrchom a využívať výhody osobitného ošetrenia, aby sa zlepšila priľnavosť a zabránilo pádom. Pre ostatných povlaky ako je drevo, kompozitné drevo alebo kameň, nebezpečenstvo je menej dôležité, ale pred nákupom sa neváhajte opýtať predajcu na otázku. Prevencia je lepšia ako liečba, ako sa hovorí!

Nezabudnite si vybrať štýl


Na výber vášho rpatio oblečenie, mali by ste samozrejme vziať do úvahy praktické aspekty údržby a čistenia, ale nemali by ste zanedbávať štýl z vašej terasy. Vedzte, že povlak musí byť v súlade s vašim záhradný nábytok a hlavne s atmosférou, ktorú chcete dať svojmu priestoru. Drevo vám poskytne skôr prirodzený štýl, v ktorom bude kompozitné drevo skôr hrať súčasnú kartu. Kameň je autentickejší a je k dispozícii v mnohých prevedeniach na vylepšenie vášho štýlu. Dlaždice vám tiež môžu priniesť moderný vzhľad s veľkými doskami alebo klasickejší s dlaždicami, ako sú dlaždice. Každý má svoj vlastný štýl!

Nezanedbávajte jas


Nakoniec, skôr ako sa rozhodnete, skontrolujte, či povlak že ste si vybrali, budú zodpovedať vášmu domovu. Mali by ste vedieť, že farby svetla odrážajú najmä svetlý a môže byť oslňujúci. Ak je vaša terasa veľmi slnečná, je lepšie vyhnúť sa napríklad bielym kameňom. Rovnakým spôsobom si farby ako čierna zachovajú farbu teplo a môže spôsobiť, že slnečná paluba bude príliš horúca. Naopak, tmavé farby môžu byť dobrou alternatívou pre tieňované terasy. Vo všetkých prípadoch je ideálne zvoliť si stredná farba čo vám zaručí lepšie pohodlie bez (príliš) teplého alebo (príliš) chladného.

To je všetko! Poznáte chyby, ktorým je potrebné sa vyhnúť, ako aj dobré výberové kritériá, aby sa povrch vašej terasy stal ozdobným. Po dokončení práce neváhajte vybaviť svoju terasu nejakým vonkajším nábytkom a rôznymi a rozmanitými dekoratívnymi predmetmi, ak ste tak ešte neurobili. Popoludnie pokojne prechádzať pod slnkom nemohlo oddialiť!