Krátko

Zrkadlá na čarodejnice za nízke ceny

Zrkadlá na čarodejnice za nízke ceny

Už na 14. a 15. storočí sa na múroch objavovali čarodejnícke zrkadlá, ktoré majú magickú silu. Zdá sa, že ako tretie oko pozerajú na izby, v ktorých sa nachádzajú. Okrúhle a vypuklé, ktoré znovu zavádzajú naše interiéry a bez kontextu dodávajú staré kúzlo a oplatky. Ale za zberateľskými predmetmi nájdete nákupy zrkadiel na čarodejnice za nízke ceny.

Pre malý príbeh

Väčšina zrkadiel na čarodejnice sa nachádzala v buržoáznych interiéroch. V tom čase bolo neobvyklé nájsť zrkadlá v domácnostiach. Luxus, ktorý sa stal populárnym v 19. storočí, keď sa zrkadlá vyrábali hromadne. Nazýva sa to aj bankomatové zrkadlá, ktoré vďaka svojmu osobitnému tvaru, ktorý umožňuje sledovať celú miestnosť, hovorili, že čarodejnícke zrkadlo monitorovalo sluhov, keď bol pán preč! Ďalší zvyk, ktorý sa dá znova zaviesť do vášho domu. Zvyčajne sme ho zavesili pred alebo vedľa okna, aby odrážalo prirodzené svetlo. Interiéry sú veľmi tmavé a zrkadlo umožnilo získať jas.

Dnes sa z tieňov vynára čarodejnícke zrkadlo

Malé rozmery majú často rôzne priemery zrkadiel. Od 23 centimetrov pre Chehoma po 54 centimetrov pre Athezzu má často čierny obrys podčiarknutý zlatou čiarou. Je však možné nájsť varianty s viac či menej štýlom. Chehoma pripevňuje kovový okraj, ktorý reprodukuje plátky, zatiaľ čo v Sentou je zrkadlo len zakrivené a kruhové, aby sa vytvorila moderná variácia čarodejníckeho zrkadla. Počítajte medzi 35,90 a 189 eur za nové zrkadlo.