Objavil som techniku ​​kartónovania

Objavil som techniku ​​kartónovaniaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kartónové obaly sú disciplínou kreatívnych domácich majstrov ... a veľmi dobrým spôsobom, ako urobiť krásnu a užitočnú recykláciu!

Čo je to kartónový obal?

Často sa definuje, príliš reštriktívne, ako umenie navrhovania všetkých druhov škatúľ s kartónom ako základným materiálom. V skutočnosti je umenie kartonáže oveľa viac než len to, je to technika, ktorá vám dá možnosť vytvoriť množstvo neuveriteľných predmetov: od malého notebooku po komodu, cez len o čokoľvek, čo vás osloví: ozdobné predmety do detských izieb, podstavce žiaroviek, šperkovnice, vreckovky na tkanivá, kabelky, stojany na časopisy, stoly, konferenčný stolík alebo stolík do obývacej izby ... A to s jednoduchými kartónovými doskami viac alebo menej tuhými v závislosti od vášho projektu, ktoré si môžete kúpiť bez porušenia banky alebo dokonca veľmi ľahko získať späť. Ak uvažujete o vyskúšaní technológie lepenkových obalov, je čas recyklovať krabice na topánky a krabice na balenie!

Kartón, s akým materiálom?

Je to preto technika, ktorá má výhodu použitia veľmi jednoduchého materiálu, ktorý je prístupný všetkým. Na to, aby ste mohli túto lepenku spracovať, budete samozrejme potrebovať nástroje na sledovanie, krájanie, skladanie a lepenie: kritérium, guma, pravítko, štvorec, kompas, novinka: 739781 rezačka, nožnice (na lepenku a na správy: 739845 tkanina), rezacia podložka alebo kartónový mučeník na vytvorenie šablón a vytvorenie rôznych častí, vinylové lepidlo, lepiaca páska zo sulfátového papiera, novinky: 739807 kefy a valčeky na lepenie, zloženie, špendlíky alebo kreslenie na udržanie lepenia, pre montážnu fázu napr. pre poťahovú časť brúsny papier, farby, laky, papiere alebo ozdobné tkaniny, napríklad skivertex (papier z imitácie kože). V tomto okamihu môžete vyskúšať aj iné kreatívne techniky, ako je napríklad decoupage alebo decopatch.

Ak chcete začať na škatuli ...

Úrovňové vzdelávanie, kartón, nie je samo o sebe veľmi náročnou disciplínou, ale vyžaduje si veľa trpezlivosti a dôkladnosti. Všetky kroky sa musia vykonávať opatrne, inak je vykreslenie sklamaním. Určité základné techniky si budete môcť osvojiť iba prostredníctvom mnohých kníh a časopisov o danej téme, ale ak chcete účinne napredovať, najlepšie je stále vám ponúknuť (alebo ponúkli!) Hodiny lepenky. Nájdete ho na mnohých miestach, je to trendy!