Podrobne

Vo svadobnej výzdobe sa treba vyhnúť chybám

Vo svadobnej výzdobe sa treba vyhnúť chybám

Na svoju svadbu ste mysleli na všetko až do najmenších detailov výzdoby. Vedeli ste však, že nerešpektujeme recepciu na svadbu rovnakým spôsobom, ako by sme mohli robiť doma? Aby sa vaša svadba stala najviac ozdobným dňom vášho života, odporúčame vám objaviť chyby, ktorým sa treba vyhnúť, aby bolo všetko perfektné!

Nerozptyľujte sa

Ak chcete vytvoriť svadobnú výzdobu, budete sa musieť zamerať na tému, ktorá vám umožní vytvoriť spoločnú niť. Je to predovšetkým dekorácia, ktorú si musíte vybrať pre svoju svadbu! Nerobte si starosti, pretože vaša téma môže byť jednoduchým farebným duom, klasickým motívom, ako je štýl krajiny, ale môžete tiež nechať svoju fantáziu voľne šíriť s témou cirkusu alebo stredoveku, všetko je možné!

Nepreťažujte balóny a tyl

Dajte si pozor na gýčový dekor! Nespadnite na klišé a balóny, krepové papierové girlandy a tylové habadej. Myšlienka nie je taká, že by recepcia vyzerala ako detská párty alebo pusinka, ale že odráža atmosféru, ktorú chcete dať svojej svadbe. Vedzte, že môžete vytvoriť elegantnú a harmonickú dekoráciu bez toho, aby boli drahšie, pretože všetko je v dávke!

Nezabudnite na osvetlenie

Majte na pamäti, že vaša svadba bude pokračovať aj po zotmení a počas večera budete musieť myslieť na príjemné osvetlenie. Je to tiež osvetlenie, ktoré dodá vášmu príjemnému miestu príjemnú atmosféru. Ak chcete uspieť, dôrazne sa odporúča znásobiť rôzne body osvetlenia. Stavíme na papierové lucerny, girlandy alebo množinu sviečok so sviečkami, aby sme vytvorili veľmi dekoratívne osvetlenie, ktoré bude mať účinok na vašich hostí. Zaručená magická atmosféra!

Nezabudnite na kvety

Kvôli osviežujúcemu, elegantnému dotyku a predovšetkým poznámke života sú kvety nevyhnutné. Môžete umiestniť toľko, koľko chcete, aby ste si rozjasnili svoje miesto príjmu. Sú umiestnené najmä v strede stola, aby obliekali každý stôl hostí. Musíte však zabezpečiť, aby kvety, ktoré tvoria stredobod, neboli príliš vonné alebo príliš vysoké, aby nenarúšali rozhovory medzi rôznymi hosťami na oboch stranách stola. Potom sme sa rozhodli pre nízke kytice!

Podrobnosti neodkladajte

Svadobná dekorácia musí byť samozrejme celá, ktorá vytvára atmosféru, ale nezabudnite, že to budú detaily, ktoré urobia rozdiel! Na stole budú mať vaši hostia dostatok času na odlúpenie dekorácie a potom budú citliví na detaily. Podrobnosti tiež môžu zväčšiť bufet: môžete pridať napríklad farebné slamky, malé vlajky na rôzne jedlá alebo pekné štítky oznamujúce rôzne jedlá.