Seb Actifry Essential odľahčuje hranolky a tiež zosvetľuje

Seb Actifry Essential odľahčuje hranolky a tiež zosvetľuje

Nevyhnutne tým, že budete jesť hranolky s jednou lyžičkou oleja, budete nakoniec riedšie! (keby to bola pravda). V tomto prípade táto koncepcia chudnutia funguje s fritézami bez oleja, ale iba pre Actifry samotnú. Predstavte si, že teraz slávny fritéz s jednou lyžičkou oleja vychádza v novej verzii, ktorú by sme mohli kvalifikovať ako ľahkú, pretože ide o formát 1 kg, najmenší zo súčasných modelov tejto značky. (aj keď verzia 1 kg čerstvých hranoliek už existovala na staršom modeli: Actifry AL806000). Prekvapením na prvý pohľad je samozrejme tento nový vzhľad s farbami, ktoré vynikajú v porovnaní s tým, čo sme videli na Actifry.
Seb nám ponúka úžasnú zmes s prekvapivými farbami: vrch je hnedý cukor (podľa Seba, pretože vidím šedú farbu), biela základňa a rukoväť (aspoň to, čo vyzerá) je zelená. Jediným problémom, ktorý sa v každom prípade týka vizuálu, je to, že sa zdá byť pred rozmetávačom šalátov a nie fritézou, ale prečo nie.
Ďalšou charakteristikou, ktorá upozorňuje na produkt, ktorý vidíte na obrázkoch, je funkčnosť alebo skôr nedostatok funkčnosti: Kam šla obrazovka? Kde sú tlačidlá preč? Toto tajomstvo je zatiaľ nevyriešené, pretože Seb na stránke produktu komunikuje veľmi málo. Podľa všetkého by koncepcia mala mať čo najjednoduchšiu Actifry, používajúcu iba technológiu varenia bez oleja. Preto by neexistovali žiadne časovače ani automatické programy. Bolo by to trochu ako Seb predávať prototyp Actifry. Otázkou je, prečo Seb ponúka tento typ fritézy Actifry. Existujú dve možné hypotézy. Seb chce ponúknuť túto zjednodušenú verziu na oslovenie väčšej klientely: odstránením všetkého zbytočného ponúkame produkt, ktorého výrobné náklady klesajú. Bolo by to logické, najmä preto, že značka na stránke produktu oznamuje cenu 139,99 EUR (zatiaľ čo ostatné verzie sa oznamujú medzi 249,99 a 179,99 EUR). V internetových obchodoch sú však ceny zobrazené omnoho vyššie, okolo 200 EUR za tohto fritéza. Čo je skutočne zvláštne, pretože sme si zvyknutí opak. Seb by sa mýlil na svojej produktovej stránke alebo v internetových obchodoch, rozhodli sa ponúknuť jarný bonus? Druhou hypotézou by tiež bolo, že spoločnosť Seb ponúka túto takmer manuálnu verziu pre spotrebiteľov, ktorí sú vo všeobecnosti podozrievaví, keď sa im ponúkne príliš veľa technológií naraz. Ginette konečne vloží svoju starú peknú panvicu do koša objavením Actifry Essential? Pravdepodobne budeme vedieť, kedy sme vyriešili cenu puzzle. Seb, Actifry Essential, 1 kg, FZ3000 00, 139,99 € (alebo nie)