Krátko

Kenwood Multipro Sense váži svoju hmotnosť

Kenwood Multipro Sense váži svoju hmotnosť

Nikdy predtým som nehovoril o kompaktnom multifunkčnom robote Kenwood, takže je to príležitosť na opravu urážky najnovším prírastkom radu Multipro Sense FPM 810.

Jeho vzhľad

Z hľadiska pohľadu si tento multifunkčný robot zachováva rovnaké línie radu Multipro: kompaktná štvorcová základňa, ktorá sotva vyčnieva z nádrže. Multipro sa vyznačujú pomerne všestranným dizajnom, ktorý vyvoláva skôr stabilitu a pevnosť ako fantáziu. Pokiaľ ide o farby, uskutočňuje sa rovnaké pozorovanie, pretože jediná povolená možnosť je sivá, či už ide o brúsený kov (s viacnásobným kovom) alebo brúsený hliník (s viacrozmerným).

Jeho doplnky

Pokiaľ ide o príslušenstvo, spoločnosť Kenwood nám ponúka skutočnú univerzálnosť pre maximálne možnosti. V prvom rade má dve nádrže (3,5 a 1,5 l) v tritáne, plast, ktorý používajú aj fľaše Gobi bez bisfenolu A a ktorý sa vyznačuje veľmi odolnosťou, nie žltnutím a neprenášajte zápach. Je tiež vybavená 1,8 l žiaruvzdorným miešačom skla (do 160 ° C), ktorého podstavec a nôž sú odnímateľné kvôli lepšej údržbe. Pre mixéry je Multipro Sense dodávaný s hnetačom, kovovými balonovými bičmi a novinkou, „jemnou miešačkou“. Nie je potrebné vysvetľovať jeho funkciu, jej názov to robí veľmi dobre.
Nakoniec je vybavený piatimi diskami z nehrdzavejúcej ocele: strúhadlo / krájač 2 mm, strúhadlo / krájač 4 mm, extra jemné strúhadlo (pre parmezán), zvlnený krájač (na ozdobu, ktorý však stále kučerá) jeho zelenina?) a julienny disk. Päť diskov môže byť uložených v malej škatuli určenej na tento účel.

Jeho motor

Jeho motor, zaručený 25 rokov, 1 000 W je ovládateľný vďaka 8 pozíciám variátora. Ale môžeme si nechať robota zvoliť automatickú funkciu rýchlosti.

Jeho nové funkcie

Skutočnou inováciou tohto robota je integrácia funkcie váženia: obrazovka nad základňou vám umožňuje vážiť s presnosťou 2 g až 3 kg. K dispozícii je aj funkcia tarovania. Kenwood vám ponúka odnímateľné misky na váženie, ktoré sú dostatočné na trvalé uloženie vašej kuchynskej váhy v pivnici.
Ide teda o super kompletné zariadenie za pomerne primeranú cenu (399 €) v porovnaní s 25-ročnou zárukou na motor. Napriek tomu môžeme ľutovať, že pridanie ďalšieho príslušenstva je tiež drahé (100 EUR za brunoise príslušenstvo a 90 € za odstredivky).

Kenwood, kompaktný multifunkčný robot Multipro Sense, FPM 810, cena: 399 €