Informácie

Výzdoba kuchyne: doplnky na polici

Výzdoba kuchyne: doplnky na polici

Chcete ozdobiť svoju kuchyňu? Ale nechcete sa zapchávať zbytočnými predmetmi? Máme riešenie: veľmi dekoratívna polica, do ktorej sa zmestí vaše príslušenstvo. Návod na použitie.

Výber police

Prvým krokom v odbore dekorácie je výber krásnej police, ktorá bude podporovať vaše doplnky. Odporúčame vám vybrať si poličku na pripevnenie na stenu. Musí byť jednoduché zvýrazniť objekty, ktoré bude hosťovať. Môžete sa však rozhodnúť pre farebný model, ktorý dodá vašej kuchyni energiu.

Príslušenstvo, ktoré pravdepodobne už máte

Výhodou tohto nápadu na dekor je to, že vás to nemusí stáť peniaze, ak už máte nejaké pekné doplnky vo svojej skrini. Je čas vybrať niekoľko prvkov vašich jedál, ktoré budú zdobiť. Myslíme napríklad na tortu, peknú čajovú službu alebo jednoducho pekne naskladané misky. Usporiadajte každý prvok ako vo vitríne, pretože aj keď sú užitočnými prvkami, budú to tiež vaše ozdobné predmety.

Extra dekor dotyk

Ak chcete vyleštiť dekor vašej police, ktorý je praktický aj estetický, pridajte niektoré veľmi ozdobné prvky. Môžete sa napríklad vybaviť malými nádobami, ktoré môžete ozdobiť cestovinami originálnymi tvarmi, kúskami cukru alebo jednoducho múkou, ale aj peknými farebnými cukrovinkami alebo gurmánskymi koláčikmi. Pridajte jednu alebo dve krásne kuchárske knihy a voilu!