Informácie

Malý kúsok raja na záchode

Malý kúsok raja na záchode

Toaletná miestnosť je často chudobná na nábytok. Preto je ťažké dať mu plnohodnotný dekoratívny štýl. Ale s trochou fantázie a niekoľkými dobre vybranými objektmi sa môže rýchlo stať malým kúskom raja hodného dovolenkovej pohľadnice.

Azúrová šošovka

Toaleta je izolovaná od zvyšku domu a je často zanedbávaná vo výzdobe. Rýchlo to napravte tým, že mu ponúknete vysnívané prostredie. Začnite maľovaním stien v modrej farbe, ktorá evokuje južné more. Karibská tyrkysová modrá, Indický oceán modrá alebo Stredozemná modrá sú intenzívne farby, ktoré ponoria vašu izbu do kúpeľa sviežosti. Prvým objektom zameraným na toalety, ktorý zmenil dekor, sú toalety. Pozvite ich do vzdialených a rajských oblastí ich obliekaním do živicovej misy, v ktorej sú obalené malé ulity. Pridať k zemi, béžový piesok koberec, ktorý dokončí atmosféru pláže.

Rovnako ako na pláži, stávkujte na zábavu

Je to dobrý nápad, aby ste do svojej plážovej tašky vložili niekoľko krížoviek, sodoku alebo iných hier, aby ste uvoľnili myseľ. Hrajte hru až do konca na svojom záchode stávkovaním na toaletný papier Sudoku. Vysvetlenie ... Každý list kotúčika je vyplnený mriežkou. Žmurknutie, ktoré vás rozosmeje a nájde vaše publikum! Ďalším ešte neobvyklejším riešením je stávka na toaletu s mini golfom alebo rybárčenie prispôsobené malej miestnosti! Veselé sviatky ...