Šachové figúrky sa stávajú dekoratívnymi predmetmi

Šachové figúrky sa stávajú dekoratívnymi predmetmi

Možno ste si uvedomili, že šachové figúrky opustili svoju dosku, aby napadli celý dom? Bláznivý, kráľ, jazdec a iné pešiaky sa stávajú modernými totemy tým, že sa usadzujú ako socha XXL a ponúkajú elegantný a bezkonkurenčný štýl výzdoby. Pokyny!

Neobvyklé objekty

V dome nadobúdajú dekoratívne predmety čoraz väčší charakter! S príchodom kabinetu zvedavosti sa vo výzdobe objavili neobvyklé predmety a neváhali hrať s proporciami. Takto sa šachovým figúrkam ponúkajú verzie XXL, ktoré sú inštalované na zemi alebo na nábytku, ako sú sochy. Na záhrade nájdeme aj veľmi veľké modely, ktoré vytvoria originálny vesmír hodný rozprávok. A ak šachové figúrky hrajú vo svojich rozmeroch kartu originality, napriek tomu zostávajú veľmi múdre na farebnej strane s čiernou a bielou, ako by to malo byť na tradičných šachovniciach. Niektoré modely sa budú stále opovažovať s chrómom!

Dekor v čiernej a bielej farbe

A ak tieto šachové figúrky využijete, aby vám ponúkli čiernobielu dekoráciu? Toto šokové duo je ideálne na vytvorenie grafickej dekorácie a dokonale sa prispôsobí štýlu dizajnu zvýraznením čistých čiar. Šachové figúrky potom môžu nastaviť tónový tón! Náš tip na dekor: stavte na väčšinou biely alebo čierny dekor a vyberte šachové figúrky opačnej farby, aby boli vynikajúce.