Jarná verzia drevo

Jarná verzia drevo


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Veľmi trendy, drevo sleduje ročné obdobia a ponúka nový dekoratívny vzhľad na privítanie jari. Svetlé drevo, žiarivky a kyslé farby sú novým víťazným duom, ktoré prijímame v tejto sezóne.

Drevo nadobúda farby

Už túto zimu bolo svetlo našich interiérov hviezdou. Svojimi jemnými a teplými farbami nadčasový charakter oslovil klasické interiéry i tých najnáročnejších. Nábytok a drevené predmety túto jar na jar prekvapia tým, že ponúkajú nový sezónny vzhľad, ktorý je jednoduchý a charakter: svetlá farba. Odteraz sú na príborníku 50, ktoré nás nútia vyzerať oblečené vo fluorescenčných dverách vo Weewoode a vázy, ponúkané krúžky fuschia v A dondé. Myšlienka tvorcov: pridajte na jar poznámku veselosti, ktorá je čistá pri zachovaní jednoduchosti a autentickosti dreva. Páčia sa nám farebné výsledky, ktoré dávajú nepredvídateľný výsledok nábytku a doplnkov.

Urob si sám (DIY)

Dobrou správou je, že tento trend môžete ľahko vytvoriť sami! Na to bude stačiť prispôsobiť už existujúci kus nábytku alebo hľadať nábytok, aby mu dodal nový trendový vzhľad. Môžete maľovať dvere skrine, zafarbiť nohy stoličky alebo zvýrazniť obrys kusu nábytku poznámkou neónovej farby. Predný povrch obmedzujte, brúste a prach iba tak, aby farba dobre priliehala. Bojíte sa začať s farbou? Môžete tiež podvádzať pomocou pestrofarebnej pásky alebo listov vinylového papiera!Komentáre:

 1. Nabi Ulmalhamah

  úžasne, veľmi zábavný názor

 2. Camron

  Ospravedlňujem sa, ale podľa môjho názoru pripúšťate chybu. Môžem to dokázať. Napíš mi v PM, povieme.

 3. Evian

  Radšej nepoviem nič

 4. Voodooramar

  Sorry, post deletedNapíšte správu