Samsung bublá chladničku

Samsung bublá chladničku


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Mohol som tiež pomenovať tento článok „Chladnička Samsung má plyn“, ale keďže mám zvyšok dôstojnosti, o ktorý som práve teraz šliapal, zdržal som sa hlasovania. Produkt, ktorý vám dnes predstavujem, je jednou z inovácií, o ktorých môžeme povedať, „ale prečo ho predtým nevymysleli?“ ktorý nútil niektorých ľudí navrhovať viac či menej praktické inštalácie (pozri fotografiu nižšie).
Všimli ste si, ako sa majitelia amerických chladničiek tešia z toho, že vám ponúkajú čerstvú vodu a kocky ľadu distribuované ich chladničkami? Nebudeme sa vysmievať tejto malej pýche, urobíme to isté na ich mieste a my oživíme módu pre nápoje na skalách. Myslím si však, že akonáhle objavia túto inováciu, ktorá riskuje, že sa jej dávkovač čerstvej vody bude zdať nevýrazný, prehĺta jej vodu. Pretože šumivá voda je nová voda. Spoločnosti Samsung a Sodastream mali nápad kombinovať svoje know-how a ponúknuť nám chladničku schopnú slúžiť bohatej perlivej vode s integrovaným systémom, ktorý sa podobá tomu, ktorý v súčasnosti používajú chladničky s rozprašovačom vody a ľad. Môžeme si dokonca vybrať medzi tromi úrovňami splyňovania pre vybranú bublinu, ktoré vždy váhajú medzi Badoit Rouge, jemnými bublinami Perrier alebo San Pe '. Zdá sa byť také logické, že si za pár rokov predstavím, že všetky americké chladničky budú vybavené týmto systémom, samozrejme, driftom na sódy. Keďže sa má táto vec urobiť, prečo pokračovať s distribútorom spoločností Coca a Orangina? Dajte si s nami obrovské poháre! Nezabúdajme však na verejné orgány skôr, ako sú len nevinné šumivé vody.
Táto štvordverová chladnička Samsung RF31FMESBSR bude uvedená na trh v Spojených štátoch až v apríli. Bude to stáť neuveriteľných 3 899 dolárov (bude to amortizovať skutočne sódu vody)!Komentáre:

 1. Nasir Al Din

  All this just the convention, no more

 2. Rodwell

  Nič zvláštne

 3. Dennet

  If you structure information correctly, it will be clearer to readers.

 4. Ayyad

  You are an abstract person

 5. Caradoc

  I think he is wrong. We need to discuss. Write to me in PM.

 6. Warde

  To neprichádza do úvahy.

 7. Kamden

  Bezpochýb.

 8. Daniel

  Aká fráza ... fenomenálny nápad, vynikajúceNapíšte správu