Krátko

Kľúče k navrhovaniu vašej kuchyne

Kľúče k navrhovaniu vašej kuchyne

Chystáte sa navrhnúť svoju kuchyňu, ale neviete, ako na to? Vedzte, že je to podnik, ktorý si vyžaduje istý čas a myslenie, aby sa ubezpečil, že ste sa rozhodli správne. A aby sme vám pomohli, odporúčame vám, aby ste sa sami študovali pomocou 5 krokov.

Krok 1: Pred navrhnutím vašej kuchyne je nevyhnutná štúdia trhu

Predtým, ako sa pustíte do dizajnu vašej kuchyne, odporúčame vám rýchlo sa pozrieť na to, čo je na trhu. Vyžiadajte si katalógy rôznych značiek a dokonca požiadajte o cenové ponuky od niektorých dizajnérov kuchyne. Cieľom tohto kroku nie je len definovať značky, ktoré sa hodia do vášho rozpočtu, ale aj tie, ktoré ponúkajú modely, ktoré zodpovedajú vašim želaniam a vášmu štýlu. Identifikujte druh kuchyne, ktorú chcete ponúknuť, už výberom materiálov (kuchynský nábytok v dreve, lakovaný, kovový efekt ...).

Krok 2: výber umiestnenia vašej kuchyne

Pri výbere modelu kuchyne budete musieť premýšľať o usporiadaní, ktoré chcete priniesť do svojho nábytku. V tomto okamihu určíte výber vašej kuchyne a jej rozloženie. Zamyslite sa nad počtom úložných priestorov, pracovnými plochami, ktoré chcete, ale aj s tvarom, ktorý bude mať vaša kuchyňa, konkrétne v tvare I, L alebo U a či si vyberiete ostrov alebo nie. Teraz je čas špecifikovať váš výber pred pokračovaním v nákupe.

Krok 3: meranie v kuchyni

Meranie je chúlostivá operácia, ktorá sa musí vykonať čo najpresnejšie, aby sa zaručila správna inštalácia vašej kuchyne. Nebudeme musieť len zmerať vzdialenosť od podlahy po strop, od steny k stene a uhlov, ale tiež veľkosť dverí a okien. Potom nezabudnite upozorniť všetky vypínače, zásuvky a prívod vody. Uvedomte si, že ak sa bojíte urobiť chybu, väčšina značiek ponúka pomoc v domácnosti, kde k vám príde odborník, aby prijal opatrenia a poradil vám o vašom projekte.

Krok 4: kúpa vašej kuchyne

Ak si chcete kúpiť svoju kuchyňu, môžete ísť priamo do obchodu alebo požiadať o podporu doma, ale tiež viete, že svoju kuchyňu môžete navrhnúť pomocou softvéru ponúkaného rôznymi značkami. V zásade sa ľahko používajú a umožňujú vám vizualizovať v 3D vizualizáciu vašej budúcej kuchyne. Akonáhle je vaša kuchyňa bola navrhnutá zo softvéru, všetko, čo musíte urobiť, je ísť do obchodu s projektom, ktorý bude obsahovať nákupný zoznam zodpovedajúci vášmu úspechu.

Krok 5: inštalácia vašej kuchyne

Pokiaľ ide o kuchynskú súpravu, môžete si vybrať zostavenie nábytku sami. Ak však nadšenci pre domácich majstrov môžu začať s inštaláciou novej kuchyne s nadšením, pre niektorých to môže byť neprekonateľné. Našťastie sa môžete samozrejme obrátiť na inštalačnú službu, ktorá vám zaručí spoľahlivú a kvalitnú inštaláciu. Je len na vás, aby ste našli vzorec, ktorý vám najviac vyhovuje.