Dom Zen viac za nízke ceny

Dom Zen viac za nízke ceny

Chcete eliminovať stres dňa, keď idete pred svoje dvere? Čo keď si osvojíte dekoráciu Zen, ktorá vám pomôže cítiť sa dobre vo vašom interiéri? Dáme vám niekoľko tipov na výzdobu Zen za nízke ceny.

Mysli feng shui

Po prvé, náš prvý tip vás nebude stáť cent bez ohľadu na trochu času na premiestnenie nábytku. Feng shui je tradičná čínska disciplína, ktorá propaguje umenie života v harmónii s prostredím. Pomocou niekoľkých jednoduchých tipov predefinuje váš interiér pre lepší obeh energie a lepšiu rovnováhu. Konkrétne spoločnosť feng shui odporúča napríklad neumiestňovať posteľ pred dvere alebo medzi dve dvere, pretože to narúša odpočinok, neumiestňujte stolík tak, aby bol späť k dverám, aby ste umiestnili kreslá. tvárou v tvár s pohovkou okolo konferenčného stolíka, aby ste vyčistili jej vchod a vytvorili tak priestor. Prineste príručku feng shui, aby ste objavili princípy energie a pokúsili sa ich uplatniť doma.

Zen dekoratívne predmety

A na premenu vašej obývačky alebo spálne na interiér Zen, niekoľko objektov vám môže pomôcť veľmi dekoratívnym spôsobom! Oceníme sošky alebo iné vyobrazenia Budhu, zelené rastliny alebo bambus, ktoré ponúkajú trochu prírody do vašej izby, ale aj malé fontány pre vodu elementu a jej upokojujúci hluk a niektoré kamienky pre minerálny prvok. Môžete si tiež dať reprezentácie Jin a Jang, čo predstavuje perfektnú rovnováhu vo feng shui. A prečo nie písmená ZEN, ktoré sa majú zobraziť, aby vás inšpirovali?