Krátko

Tefal Ambiance Jednoducho Line Raclette Machine Test

Tefal Ambiance Jednoducho Line Raclette Machine Test

Čo je to za studena, čo vo vás cítime? Ah, zima, ktorá bude zajtra iba zlou spomienkou a ktorú však budeme ľutovať v auguste, keď nebude ventilátor zoči-voči vlnám horúčav pomôcť. Preto vyhlasujem, že ročné obdobia sú a že si musíte kulinársky gaštan myslieť otvorene: budúcu zimu stavím na úspech sorbetu v decembri! Priznám sa, že mi to tiež vyhovuje, to by vysvetľovalo, prečo som vám v polovici marca predstavil závodný automat, aspoň ďalšie vysvetlenie ako lenivosť. Áno, je super módne predstaviť v marci raclette, dôkaz: tu hovoríme o tom. Každý očividne hádal, že som sa márne snažil uviesť do chodu módnu prezentáciu môjho testu - veľmi neskoro - na závodnom automate Ambiance Simply Line od Tefalu. Raz som improvizoval na svojom videu hovorením naživo, ale pomocou anti-fénu (nie šialeného osy). Myslím, že som už skoro všetko povedal a tento článok nebudem opakovať písomne.

Stále zrekapitulujem silné a slabé stránky tohto zariadenia, aby ste mali trochu presnejšiu predstavu.

Silné stránky pretekárskeho automatu Ambiance Simply Line:

- Jasné farby, ktoré nás menia zo sivej, čiernej, šedo-čiernej a čierno-šedej, ktoré sa zvyčajne používajú pre hracie automaty. - Formát bežca tabuľky, ktorý je menej objemný napríklad ako oválny formát, a ktorý vám umožňuje, aby ste sa necítili stiesnení medzi nakladanou zeleninou, tanierom studeného mäsa a zemiakmi. - Prítomnosť vypínača: preto by ste sa nemali vstávať od stola a vypnúť zariadenie priamo pri zásuvke. - Sklenený podnos, ktorý umožňuje vizuálnu kontrolu varenia bez toho, aby bolo potrebné overiť hrniec. - Dômyselné uloženie kvetináčov, ktoré sa majú pripnúť pod zariadenie.

Slabé stránky závodného automatu Ambiance Simply Line:

- Ak je formát dobre vhodný pre tabuľky pre 4 osoby s dvoma hosťami na konci, pre tabuľky pre 6 osôb sú ľudia na konci tabuľky stále dosť ďaleko od zariadenia. - Formát tiež predstavuje ťažkosti pri skladovaní po použití (dĺžka 67 cm) - Sklenená tácka sa jednoducho umiestni na zariadenie, dá sa to očakávať aj pri skladovaní. Bol by som radšej, keby sa podnos mohol orezať rovnako ako kaskády.

Tefal, racingový gril Simply Line Ambiance, RE521116, 79,99 €