Aké farby spájať s elektrickou modrou?

Aké farby spájať s elektrickou modrou?

Elektrická modrá a limetkovo zelená pre dekor plný melónov


združenie elektrická modrá a anízovo zelená je perfektný na verande, v kuchyni alebo v izbe pre teenagerov, dievčatá alebo chlapcov. V skutočnosti je ideálnym manželstvom dať Pepovi izbu, preto je to ideálne duo v miestnosti, kde je priechod a život!

Elektrická modrá má okrem dizajnérskej farby tendenciu vizuálne zväčšovať miestnosť, čo z nej robí spojenca malých plôch. Položili sme ho na jednu alebo dve časti steny a ostatné natierame čisto bielou, práškovou bielou alebo slonovinou, aby sme dosiahli veľmi žiarivý vzhľad. Alebo, ak chcete používať iba elektrickú modrú a anízovú zeleň s jemnými dotykmi, radšej si v týchto odtieňoch vyberiete ozdobné predmety, obrusy alebo posteľnú bielizeň.
 

Elektrická modrá a červená: modernosť a elegancia


Manželstvo elektrická modrá a červená sa môže zdať na prvý pohľad trochu prekvapujúce, a napriek tomu je to určite originálne manželstvo, ale funguje to, čo je navyše úplne v súlade s dobami.
V mládežníckej izbe, kancelárii alebo podkroví je to dokonalé riešenie na potlačenie pochmúrnosti! Aby sa udržalo dostatok svetla, je vhodné kombinovať ho s bielou.

Ideálne je zvoliť si dominantu elektrickej modrej a bielej a tu a tam pridávať striedmo a jemne malé dotyk červenej (vďaka kobercu, pohovke, knižnici, obliečky na prikrývky, záclony alebo rôzne ozdobné predmety, ako sú svetlá, obrazy, nálepky, kvetináče a iné).
 

Elektrická modrá a žltá pre žiarivý dekor


Aby bolo možné rozveseliť výzdobu interiéru, je možné spojiť žltá až elektrická modrá, ako pár dotykov slnka na azúrovej a bezmračnej oblohe ... Je to veľmi pekný spôsob, ako vylepšiť elektrickú modrú a interpunkciu interiérov teplými a jasnými tónmi (najmä ak je vaša elektrická modrá lesklá a / alebo moaré).

Toto združenie farieb si vyžaduje únik a my tu nájdeme intenzitu slnečnej krajiny pri mori. Privítacia svadba v obývacej izbe, priateľský priestor, kde by sme radi predĺžili večery s priateľmi alebo v family!
 

Elektrická modrá a ružová


Povedzme: nie, modrá nie je len pre chlapcov! A aby to bolo dokázané, spravodlivejší sex používa a zneužíva elektrickú modrú, ešte živšiu, keď je prerušovaná gurmánskymi dotykmi vďaka malinovo ružovým alebo pútavým odtieňom ružovej kresby smerom k červenej ... Vynikajúce v kúpeľni, spálni dievča a prečo nie v obývacej izbe, ktorý chceme absolútne dievčenským a osviežujúcim, kde vládne dobrý humor, spojenectvo elektrickej modrej a ružovej je originálne, ale funguje úžasne.

Vedieť, že táto asociácia je rovnako vhodná do kuchyne, v ktorej bude ružová položená dotykmi vďaka riadu, kuchynskej bielizni, záclonam alebo barovým stoličkám pre dobre temperovaný rytmus.
 

Elektrická modrá a čokoláda pre wellness centrum


Elektrickú modrú možno tiež kombinovať s čokoládou: rafinovaná a jemná zmes. Skutočné evokovanie prírody, do ktorého môžeme pridať jemnú zelenú pre dekoráciu umiestnenú pod znakom zen.

Je to perfektná kombinácia, najmä v miestnosti, v ktorej by ste chceli mať čas na čítanie, počúvanie hudby alebo nerobiť nič: ideálne v kúpeľni, obývacej izbe alebo spálni !