Aký druh tapety sa má lietať do New Yorku?

Aký druh tapety sa má lietať do New Yorku?

Zasadte dekoráciu v New Yorku tapetou, hlasujeme za ňu. Stále si musíme zvoliť štýl, ktorý nám najviac vyhovuje ...

Grafické tapety

Znamená to pre vás v Paríži verzus New York niečo? Normal. Tento grafický zápas Paríža proti New Yorku, zhromaždený v knihe umelca Vahram Muratyana žijúceho medzi oboma mestami, vytvoril lepenku. Autor dokonca nedávno vydal druhú, štedrejšiu verziu tohto 100% priateľského zápasu mesta. Drvivosť je taká, že domáca značka odmietla dve zo strán knihy vo forme pások na tapety. Jedna predstavuje prednú časť haussmannovskej budovy a druhú typickú budovu New Yorku. Je ťažké urobiť grafickejšie a nezvyčajnejšie ako tento posledný model, aby rozsievali scenérie smerom k Veľkému Apple na stenách! Sme radikálny fanúšik.

Panoramatické tapety

Ďalšia možnosť pristáť v centre mestskej džungle? Zasaďte panoramatický výhľad na námestie Times Square, Brooklynský most alebo Central Park, v spálni alebo v obývacej izbe! Vizuálna ilúzia by mala fungovať dvoma pohybmi, tromi pohybmi ... Zostáva nájsť trompe-l'oeil, ktorý potrebujeme. Na stránkach declick.eu milujeme úchvatný čiernobiely výhľad na Empire State Building a všetky budovy-sféru mesta. Pokiaľ ide o declikdeco, celý ostrov Manhattan nás núti vysnívať sa, zatiaľ čo v Saint Maclou sa zdá, že mýtický most, ktorý vedie tam, nám dáva viac ako kedykoľvek predtým ... Sme v pokušení?

Továreň na tapety

Tehla, tehla a ďalšie tehly. Toto je krédo tapiet z trompe-l'oeil, ktorých cieľom je, aby sme sa dostali do srdca lofov v New Yorku, čo je charakteristické pre Big Apple. V modeli Koziel (tehlový model) máme radi staršie červené vzhľady, ktoré zobrazujú realistickejšie ako život; V továrni Saint Maclou (výrobný model) sa nám páči ich bielený efekt pre „revitalizovaný podkrovie“ a modernejší štýl.

Ikonické tapety

Niektoré vzorce hovoria samy za seba. Union Jack nás zavedie do Londýna, Eiffelova veža do Paname. A pustiť sa do New Yorku, nič ako budovy a taxíky od tuctu! Toto je kategória, v ktorej tapety hrajú na ikonu a znásobujú svoje obľúbené výtlačky v sérii, napríklad v Castorame, kde sa mrakodrapy odvážia množiť vo veľkom počte. Grafický a klasický trend, pred ktorým niekedy preferujeme výraznejšie interpretácie ...

Podzemné tapety

Zamerajte sa skôr na podzemnú verziu dekorácie N.Y.C ako na bling? Steny sú pre! Graffiti efekt, aby ste sa ponorili do „Brooklynského“ vesmíru, alebo neprimeranú mapu metra podľa vhodnosti newyorského „metra“, sa musí rozhodnúť každý! Všimnite si, že na ohmywall.com (a nie ach môj bože!), Existuje vertikálny kryt v tvare posledného, ​​história, ktorú najkultivovanejšie stanice, od Wall Street po Times Square, prepravujú poeticky v suterénoch mesta, ktoré nikdy nespí.