Video: výroba okrúhlej lepenkovej krabice

Video: výroba okrúhlej lepenkovej krabice

Neustále hľadáte špendlíky alebo gombíky? Prečo nevytvoriť okrúhlu lepenkovú škatuľu na uloženie všetkých malých predmetov? S organizátorom kartónov Patricia Cozic ľahko vytvorte kartónovú krabicu pre praktické, ekonomické a ekologické dekorácie.

Pozrite si video:

Vytvorte základňu svojej okrúhlej lepenkovej krabice

Výroba okrúhlej lepenkovej škatule vyžaduje nasledujúci materiál: lepenkový disk s hrúbkou 2,5 mm; lepenkové pásy hrubé 1 mm a vysoké 12 cm; lepenka s hrúbkou 0,7 cm; kartónový šrot; pásik sulfátového papiera. Aby váš disk rešpektoval polomer 10 cm. Ak to chcete urobiť, najprv orežte štvorec s rozmermi blízkymi rozmerom disku a potom orežte disk otočením kartónu. Potom zmerajte kartónový prúžok obalením okolo disku: označte spojovací bod prúžku. V tomto bode prúžok odrežte a potom oba konce spojte pomocou kraft. Potom umiestnite kvapku gélového lepidla okolo okraja disku a potom ho vložte do zvinutého prúžku.

Vystužte okrúhlu lepenkovú škatuľu

Zosilnite škatuľu prilepením nového prúžku kartónu na prvý prúžok pomocou vinylového lepidla a kraft pre spoj. Nezabudnite pásku prilepiť nový pás k starému. Potom naneste sulfátový papier na spodnú časť škatule a ponechajte časť prúžku. Vyrežte vyčnievajúcu časť škatule a potom ju prilepte k spodnej časti škatule. To isté urobte pre vnútornú spodnú časť krabice pomocou niekoľkých malých prúžkov sulfátu. Vďaka radu Patricia Cozic máte teraz pevnú okrúhlu kartónovú krabicu! Pozrite si video Vytvorenie okrúhleho kartónu na Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.