Komentáre

Ručný mixér od KitchenAid

Ručný mixér od KitchenAid

Dobrá správa pre fanúšikov KitchenAid (myslím, že môžeme hovoriť o fanúšikoch), budú môcť svoju zbierku rozšíriť, pretože značka od februára uvádza na trh nové zariadenie, ktoré bude k dispozícii v nasledujúcich mesiacoch. KitchenAid pokračuje vo svojej logike malých domácich spotrebičov pre profesionálov s radom ponorných miešačiek, ktoré boli doposiaľ značkou vyhýbané. Ak sa multifunkčný robot KitchenAid Artisan už dlho považuje za profesionálneho robota a ktorý nemá ekvivalent, ručný mixér značky bude musieť čeliť trochu náročnejšej konkurencii, pretože na trhu už existuje ručný mixér, ktorý sa považuje za profesionálny ručný mixér, a pomenoval som Bamix. Ako sa KitchenAid podarí etablovať pred touto uznávanou značkou? Prekvapivo to môže byť cena, ktorú KitchenAid presvedčí, keď nás značka dosť zvykla na pomerne vysoké ceny. Prvým modelom, ktorý je vstupnou úrovňou, je ponorná miešačka s drôtom vybavená mnohými doplnkami (ktoré podrobnejšie uvediem neskôr) a ktorých zobrazená cena je 149 €. Je to cena, ktorá zodpovedá základnému modelu Bamixu a ktorá je oveľa menej doplnená. Táto značka sa dokonca stane, keď prejdeme na bezdrôtový model, aby sme napríklad ponúkli nižšie ceny ako porovnateľné modely v spoločnosti Philips (230 EUR za ručný mixér od spoločnosti Philips oproti 169 EUR za KitchenAid). Teraz, keď sme si istí, že produkty sú „cenovo dostupné“, navrhujem vám, aby ste čo najskôr podrobne opísali rôzne dostupné modely.

Ručný mixér KitchenAId 5KHB2571

Vstupnou úrovňou je preto ručný mixér s výkonom 180 W pri 5 rýchlostiach, ktorý prekvapuje množstvom jeho príslušenstva. Z tohto hľadiska nemôžeme viniť značku, že nás chce zničiť nákupom drahého príslušenstva. Aby sa preukázala príslušnosť k profesionálnej sfére, je tento miešač navrhnutý s dvoma zameniteľnými miešacími osami, z ktorých jeden je 20 cm a druhý je 33 cm, čo umožňuje jeho použitie v kontajneroch rôznych výšok. Okrem toho existujú samozrejme tri dýzy: čepeľ v tvare S na rozdrvený ľad, polievky a pyré, hviezdicová čepeľ na mletie mäsa, mleté ​​mäso a výrobu coulis a nakoniec mliečna pec / šľahač a cestá na tortu a palacinky.
Povedzte mi, že je to minimum, ale KitchenAid pridá metla a 600 ml mini-sekačku a 1-litrový džbán. Súčasťou balenia je aj úložný obal, ktorý udržuje vaše zariadenie v najlepších podmienkach.
Tento model je k dispozícii v čiernej farbe onyx, čiernej ríši, platinovom striebre a smotane. V nadchádzajúcich týždňoch sa objavia aj ďalšie dva modely, trochu viac upscale. Tentoraz to budú akumulátorové ručné mixéry. Prvá bezdrôtová verzia bude tentoraz dodaná bez príslušenstva, ale bude obsahovať LED obrazovku, ktorá zobrazuje zvolenú rýchlosť a stav nabitia batérie. Mixér pracuje s 12V lítium-iónovou nabíjateľnou batériou. Táto verzia, dostupná v čiernej farbe onyx a ríši červenej, bude stáť 169 EUR. Poslednou verziou bude tentokrát bezdrôtový mixér, ktorý sa však dodáva so všetkým príslušenstvom iba v jednej možnej farbe - červené jablko lásky. Za toto posledné zariadenie bude potrebné zaplatiť sumu 299 €, ktorá sa raz začne stáť.
Aj keď má táto prestížna verzia dosť na to, aby vás slintala so slobodou bezdrôtového pripojenia, myslím si, že základný model zostáva najatraktívnejším z hľadiska pomeru kvalita / cena vďaka mnohému príslušenstvu, úložnému puzdru a cene. v konečnom dôsledku dosť múdry v porovnaní s konkurenciou.