Domáca automatizácia smerujúca k väčšiemu pohodliu a jednoduchosti v našich domácnostiach

Domáca automatizácia smerujúca k väčšiemu pohodliu a jednoduchosti v našich domácnostiach


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Naše domovy sú stále viac „technologicky vyspelé“! Počítačový, elektronický a domáci ovládací mix možno dnes zhrnúť do jedného slova: domáca automatizácia. Domáca automatizácia je výzvou, aby všetky požadované prvky spolu komunikovali a úspešne ich ovládali manuálne z tej istej pracovnej stanice alebo ešte lepšie programovaním automatických ovládacích prvkov. S jedným cieľom: spríjemniť život v domácnosti.

Domotizácia v priebehu rokov

V 80. rokoch sa potreba pohodlia v našich domácnostiach zvýšila okolo centrálnych polôh, ako sú bezpečnosť, svetlo alebo izolácia. Zrodil sa motorizovaný dom: rolety, žalúzie, brány, garážové dvere objavili motory. V 90. rokoch hovoríme o automatizovanom dome! Plánovanie určitých činností sa stalo možným: otváranie okien v danom čase, rozsvietenie svetiel pri prechode v blízkosti ... A alarmy, ktoré idú ruka v ruke s diaľkovým monitorovaním. Od roku 2000 a vývojom internetu hovoríme o diaľkovo ovládateľných domoch. Automatizácie sú programovateľné a ovládateľné z počítača.

Z „inteligentného domu“ na „inteligentného domu“

Už nehovoríme o „inteligentnom dome“, ale o „inteligentne navrhnutom dome“. Domáca automatizácia sa stáva poslušným sluhom viac ako nezávislým sluhom. Poskytuje ďalšie pohodlie a zjednodušenie každodenných úloh. Prispôsobuje, mení a dopĺňa vývoj našich túžob a túžob ľudí okolo nás! Je to technológia, ktorú je možné ľahko spravovať pomocou počítačového sveta a ktorá sa v skutočnosti plne integruje do nášho biotopu. Je to viac než len osvetlenie alebo niekoľko scenárov, jedná sa o celú technológiu budovy, ktorú môžete spravovať! Začnite s vykurovaním a riadením nákladov na energiu.

Čo bude zajtra automatizácia domu?

Ak sa domácej automatizácii doteraz nepodarilo úplne preniknúť, je to najmä z dôvodu nedostatku informácií zo strany spoločností, ale aj z dôvodu finančných nákladov. Domáca automatizácia si zachováva obraz „luxusu“, drahý, zatiaľ čo v posledných rokoch sa stala oveľa dostupnejšou. A je to bezpečná stávka, že domáca automatizácia zajtra bude lepším spôsobom bývania s pohodlím, bezpečnosťou a jednoduchosťou.Komentáre:

 1. Naldo

  Opakovane som čítal podobné príspevky na blogoch v anglickom jazyku, ale nezdá sa mi, že by sa mi váš príspevok nepáčil

 2. Faraji

  I don’t understand what’s the matter, but my current 2 pictures were loaded. (((And finally you liked it! :)

 3. Rogan

  I want you to say that you are not right.

 4. Hlisa

  It is remarkable, this amusing message

 5. Fegami

  Good afternoon to all visitors to this beautiful blog. I also want to contribute to the whole history of positive reviews. Like all other users of this blog, I am completely satisfied with absolutely everything (which is quite rare, since I am a teacher by profession). The speed of work, navigation, a conventionally understood interface and a whole sea of ??positive information are my favorite environment. Today I am the first time on this site, but I am ready to become an active user of it. I will be glad to everyone who will support me and will also use this blog day after day.Napíšte správu