Komentáre

Ozdoba na šitie rohov, návod na použitie

Ozdoba na šitie rohov, návod na použitie

Oznámenie šitím nadšencov, začiatočníkov alebo potvrdených. Ak chcete dať svojej vášni pracovný a skladovací priestor hodný názvu, je to tu!

Previesť základy na ozdobné predmety

Prvý krok: dajte druhému materiálu základnú funkciu. K ich užitočnosti je preto pridaná estetika. Koniec koncov, aké lepšie modely môžete mať ako nevyhnutné príslušenstvo? Zostáva nájsť vzorec, ktorý by im dal dekoratívny rozmer. Nemáme nedostatok nápadov! Inštaláciou cievok nití a guľôčok vlny do série vo veľkých sklenených nádobách získame elegantný taviaci kôš farieb. Môžeme tiež pripnúť alebo zavesiť na kovové tyče, naše najkrajšie textílie. Pred tým, ako sa zmení na kocku, sako alebo obrus, tento nárast látok dodáva stene človeka pri nastavovaní tónu. Šicí stroj, prvý pracovný nástroj, má tiež každý záujem na tom, aby si ho všimol. Je preto s hrdosťou, že je zobrazené v hornej časti spisu na stole, akoby to bol skutočný zberateľský predmet.

Osobné inšpirácie dávajte pýche

Vo svojom peknom svete výšiviek a čipiek majú všetci kaderníci svoje osobné inšpirácie. Takže to niet pochýb, naopak! Aby ste tomu porozumeli, všetko, čo musíte urobiť, je predstaviť si náčrtky stylistov uviaznutých na stene, stránky časopisov, ktoré boli starostlivo vybrané pred pripevnením na korkovú dosku, alebo fotografie realizácií umiestnených pod vrchol v kancelárske sklo!

Vystavuje svoje výtvory

Šál, mikina, prikrývka, spodnička ... Bez ohľadu na to, čo vyrábame, je dôležité a krásne ich usporiadať. To všetko pomocou háčikov a vešiakov na kabáty, ktoré všetky tieto výtvory prispôsobujú stenám, aby si nárokovali náš talent, a mimochodom, aby uvoľnili podlahu! Tento priestor to skutočne potrebuje na to, aby sa uverilo šumeniu tkanív všade, ...

Rozhodnite sa pre tradičný nábytok

Úplne nový roh šitý proti tradičnému štýlovému rohu, ktorý nezaťažuje! Prenos coutingu, ktorý sa prejavuje tradíciou často prechádzajúcou z generácie na generáciu, jednoznačne uprednostňuje zostať verný svojmu životu, obklopuje sa nábytkom a príslušenstvom v zotavenom alebo remeselníckom štýle: nábytok z vresového obchodu, lampa architekta, drevená doska na podstavcoch ... Všetko, čo kombinuje prístup k šitiu zakorenený v minulosti a šialené kúzlo.

Svet coutúry na sublimáciu všetkého

Chýbajúci posledný dotyk: v extrémoch zvýrazňuje štýl „elegantnej couture“ dekor pomocou doplnkov usporiadaných na hromade: tapeta trompe-l'oeil zdobená gombíkmi na odevy (archi feminine model, pastel na sivobielom pozadí) ) Môžete tam dokonca zavesiť svoje vlastné výtvory!