Chyby, ktorým sa treba vyhnúť, s štýl päťdesiatych rokov

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť, s štýl päťdesiatych rokov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Štýl päťdesiatych rokov je vytlačený všade na stránkach časopisov. Nemožno ignorovať tento trend, ktorý sa zmocnil nášho nábytku, textílií, doplnkov a farieb. Ale ako tu na to? Objavte v 10 bodoch chyby, ktoré neprinášajú vymyslieť dekor z 50. rokov, ktorý si zaslúži meno!

Neopovažujte sa farbu

Po temných rokoch druhej svetovej vojny boli päťdesiate roky ódou k farbe. Živé alebo pastelové, dôležité je, že sú prítomné na stenách, tkaninách a dokonca aj v nábytku. Ružová, bledomodrá, horčicovo žltá, maková červená robí senzačný vstup do domu.

Nestávkujte z dôvodov

Na oživenie farby sa okrem vzorov ponúkajú aj textílie. Opakujú sa v hojnosti a pravidelne, interpunkčné plochy a ožívajú v kontakte s farbami.

Nevyberajte si nábytok s kompasovými nohami

Určite ste si to všimli, ale nábytok 50-tych rokov má jednoduchú charakteristiku na identifikáciu, sú to kompasové nohy. To znamená, že základňa nábytku vytvára dojem, že je kompas pripravený nakresliť kruh.

Nepoužívajte drevo

Orech, ružové drevo, dub ... drevo sa používa vo všetkých jeho formách. Teplo a jeho ušľachtilá strana oživujú každý kus nábytku v dome. Konferenčné stolíky, škandinávske príborníky, vitríny, postele, nočné stolíky ... sú čiastočne vyrobené z dreva a vyrobené z ušľachtilého dreva.

Nepáči sa vám zaoblenie nábytku

Zbohom rokov strohosti a ahoj kruhovitosť a flexibilita liniek. Nábytok je ľahký, nízky, jednoduchý a zaoblený. Sú pohodlnejšie pri zachovaní ľahkosti vedení. Predovšetkým sú dostatočne nízke na to, aby povzbudili konverzáciu!

Nemiešajte štýly

Celkový dekoratívny vzhľad už nie je relevantný! Naopak, je vhodné kombinovať rôzne ozdobné štýly. Vintage kusy tria plecia novým nábytkom so symbolickými líniami z 50-tych rokov 20. storočia, ako aj reeduktom alebo škandinávskym nábytkom.

Nechcem koberec

Ďalšou čudnou vecou, ​​ktorú by ste nemali robiť v dekorácii päťdesiatych rokov, je ignorovať koberec. A áno, slávny štýl päťdesiatych rokov má rád pohodlie a modernitu. Stavte teda na koberec pod konferenčným stolíkom.

Nedávajte ratan

Ratan je veľmi prítomný v dekorácii 50. rokov a je späť v platnosti. Od slamy žltej až po tmavo hnedú ju nájdete aj na nábytku, ako sú kreslá, stoly, komody, postele ako ozdobné doplnky, ako sú zrkadlá.

Neopovažujte sa

Ako skutočná revolúcia v 50-tych rokoch minulého storočia prepožičali formici nábytok z masívneho dreva, aby poskytli farbu a lesk. Doma si položíte malý stolík, stoličku alebo stoličku a predstavíte ich pomocou kľúčov.

Nezvýhodňuj

Neváhajte a spustite predaj v garáži. Najlepšie by sme tam mali ísť skoro ráno, nielenže je tu menej ľudí, ale navyše tu nájdeme vzácne kúsky.


Komentáre:

  1. Heorot

    Hooray!!!! Ours won :)

  2. Jacobe

    Bravo, tvoj nápad je jednoducho skvelý

  3. Shajinn

    Ospravedlňte ma za to, čo som tu, aby som zasahoval ... nedávno. Ale sú veľmi blízko k téme. Pripravený pomôcť.Napíšte správu