Krátko

Výzdoba skrýva sovy

Výzdoba skrýva sovy

Dekor už niekoľko sezón otvára dvere zvieratám. Fauna, motýle, vtáky a teraz sovy preberajú textílie, predmety a steny. Originálny spôsob, ako skrotiť tieto malé nočné šelmy spochybňujúcimi očami.

Sova alebo sova?

Často zamieňame sovy a sovy ... Aby sme ich odlíšili, stačí sa pozrieť na egrety nad ich hlavami. Viete ten malý chumáč peria, ktorý vyzerá ako uši. Ak existujú egrets, je to preto, že máte čo do činenia s sovou a ak nie, máte pred vami sovu!

Sova v mojej výzdobe

Na dekorácii je sova ilustrovanejšia. Bacuľaté, s veľkými okrúhlymi očami a volavkami, zdá sa, že monitorujú váš interiér. Okrem štylizácie sa prebúdza s veselými a kontrastnými farbami, ako sú červená, ružová, zelená, modrá, ale aj kvetinové vzory. Stručne povedané, všetko mu vyhovuje!

Kde nájdete svoju dekoratívnu sovu?

Najčastejšie ilustrovaná v detskej izbe, preberá tapety na Ferm Living a prikrývky alebo vankúše v Urban Out Fitters. Postavenie na poličku alebo do skupiny na posteli samo o sebe vzbudzuje zvedavosť detí. Aj veľké značky podľahli pokušeniu. V monoprixe nájdete to na utierkach, kvetináčoch alebo hrnčekoch, zatiaľ čo v Urban sa zmocňuje múrov a zobrazuje sa na tabuli. Ste konečne pripravení na skvelú dekoráciu!