Informácie

Zamerajte sa na dekoráciu v tvare vajíčka

Zamerajte sa na dekoráciu v tvare vajíčka

Ako sa Veľká noc blíži, výzdoba funguje na vajciach. Ale nie na čokoládové vajíčka! Ukazuje sa, že „škrupinový“ formát inšpiroval dizajn „vajíčka“ okolo znakového nábytku alebo veľmi hravých predmetov. Naše top 3:

Vajcia stolička

Podpísaný Arne Jacobsen, kreslo Egg, veľmi obalené kreslo, sa v 60. rokoch stalo skutočnou ikonou dizajnu. O niekoľko rokov neskôr sa Ballerova stolička Eera Aarnia v tvare polo balónu stala symbolickou. Výsledok: na prispôsobenie štýlu „vajcia“ bez vynaloženia šťastia je potrebné šťastné médium medzi týmito dvoma kúskami: kreslo naraz biele, oválne a obalené, ktorého tvar nie je nič iné ako to z polovice vaječnej škrupiny! Nájdete ich na stránke www.cdiscount.com.

Vajcová lampa

Nič nie je viac kokonujúce než domáce vajíčko v tvare vajíčka! V AM.PM sa vzácna perla nazýva Leonid a je vo forme oválnej matnej sklenenej gule umiestnenej na báze bambusových prúžkov držaných 3 nohami na jar. Elegantné, prirodzené a nezvyčajné! Ak chcete zistiť tu: www.laredoute.fr.

Vaječný konferenčný stolík

Sada dvoch konferenčných stolíkov, nie pravouhlých, nie guľatých, ale oválnych: milujeme to! Tento oválny tvar tiež nie je celkom geometrický, pretože je celkom podobný tvaru vajca. Zostáva ich zvoliť v bielej farbe, aby nasledovali líniu estetického štýlu škrupiny. Podpisuje sa Fly, pod názvom konferenčné stolíky Cove, je tu uvedený prehľad: www.fly.fr/fr.