Krátko

Neobvyklá veľkonočná špeciálna výzdoba: ozdoba má králikové uši

Neobvyklá veľkonočná špeciálna výzdoba: ozdoba má králikové uši

Rovnako, ako žiadame dary od Santa Clausa, mohli by sme veľmi dobre požiadať o krásny sortiment čokolády s veľkonočným zajačikom! Koniec koncov, je hviezdou nasledujúceho predĺženého víkendu. Toľko, že sme sa rozhodli vzdať hold mu tým, že sme sa vydali dobyť neobvyklé ozdobné predmety, ktoré si požičali jeho veľké uši a jeho rozkošný výraz.

Kôš v tvare králika

Na slávnostnom (alebo každodennom) stole nás zajme králik v štýle ovocného koša. Zdá sa, že táto verzia s jemne zužujúcimi sa bielymi čiarami, ktorá sa nachádza na stránke Seletti, vyvoláva u stolu nádych fantázie.

Svietnik v tvare králika

Elegantný a rafinovaný, biely a biely „zajačikový“ sviečok od Artecnica je formovaný okolo množstva vyrovnávacích králikov. Prijímame ho okamžite, aby sme do dekorácie vtlačili trochu humoru (dizajnová verzia)!

Stolová lampa v tvare králika

Výsadba veľkonočnej výzdoby zo vchodu pomocou stolnej lampy AM.PM Lapinou je jednoduchá. Dojemné a originálne svietidlo rovnako na komodu v obývacej izbe alebo na nočnom stolíku pre deti.

Králičie vankúš

Králičí silueta je na vankúši! So svojimi neónovými ružovými čiarami na bielom pozadí prináša model Rabbit model AM.PM do spálne alebo obývacej izby nádych fantasy expresnej verzie. Malý objekt, maximálny efekt! Alebo najlepší spôsob, ako ozdobiť svoju veľkonočnú výzdobu ...

Králičia soľnička trepačky

Počas veľkonočného obeda nám šéfkuchári čiernych a bielych šatov s kódovým oblečením ukážu, ako pozvať pekné králiky (iné ako čokolády) na stôl, aby vytvorili scénu!