Video: inštalácia umývačky riadu

Video: inštalácia umývačky riadu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kúpili ste si umývačku riadu, ale jej inštalácia je pre vás stále záhadou? Práve ste sa presťahovali do nového bytu a chcete nainštalovať umývačku riadu bez ďalšieho odkladu? Laid Azzi zo spoločnosti Papabricole.com vám ukáže, ako nainštalovať umývačku riadu efektívne a bez problémov.

Pozrite si video:

Rôzne prvky umývačky riadu

Ak chcete nainštalovať umývačku riadu, musíte vykonať tri rôzne pripojenia: elektrické pripojenie, prívod vody a odpadové potrubie.

Nainštalujte umývačku riadu

Ak je priestor pre umývačku riadu veľmi malý, nezabudnite zapojiť tri káble, aby ste umývačku mohli vložiť do priestoru bez toho, aby vám prekážali drôty. Ak bola vyvŕtaná diera, aby prešla rôznymi rúrkami, neváhajte ju použiť, aby ste ušetrili miesto. Potom naskrutkujte prívodnú hadicu na potrubie určené na tento účel. Najskôr ich utiahnite rukou a potom pomocou klieští veľmi dotiahnite. Potom vložte odpadovú vodu z odpadovej vody do plastovej rúrky určenej na tento účel. Nemalo by sa robiť skrutkovanie: stačí do hadice vložiť hadicu. Po vykonaní pripojení a elektrického pripojenia nezabudnite umývačku riadu nainštalovať na určené miesto. Potom by malo fungovať dokonale. Podľa vysvetlení Laida Azziho umývačku riadu nainštalujete veľmi ľahko a efektívne do kuchyne, ktorá je vždy čistá a uprataná. Pozrite si video Inštalácia umývačky riadu na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.Komentáre:

 1. Zum

  Prosím, prejdite k veci.

 2. Doramar

  It's all stories!

 3. Makree

  just class! I didn't even expect it. I thought it would be worse ...

 4. Ellis

  Súhlasím, sú to zábavné informácie

 5. Aleksander

  I am final, I am sorry, but this answer does not approach me. Who else, what can prompt?

 6. Bardaric

  Potvrdzujem. And I have faced it. We can communicate on this theme.

 7. Christofferson

  It is remarkable, this rather valuable opinionNapíšte správu