Video: vytvorte šrotovú obálku

Video: vytvorte šrotovú obálku

Chcete vytvoriť originálny a prispôsobený fotoalbum? Marielle Ecalle, animátorka v scrapbookingu, vám ukáže postup, ako postupovať pri vytváraní obálky a vkladaní na svoje stránky so šrotom.

Pozrite si video:

Potrebný materiál

Ak chcete vyrobiť šrotovú obálku, potrebujete šablónu obálky, pomerne tuhý list, priečinok, ceruzku, ceruzku, nožnice alebo rezačku papiera.

Vytvorte šrotovú obálku

Prvým krokom pri výrobe šrotu šrotu je nakreslenie obrysu obálky ceruzkou pomocou šablóny. Potom tieto kontúry vystrihnite. Pomocou priečinka a pravítka vytvorte predbežné sklady. Nakoniec prilepte okraje obálky lepiacou ceruzkou: obálka šrotu je už hotová!

Použitie obálky vo šrote

Vytvorenie šrotovej obálky prináša na stránku osobnosť. Obálku je možné použiť na zväčšenie fotografie alebo vysvetľujúci text. Miesto obálky môže byť rôzne: môže byť vložené do stredu stránky alebo integrované do zloženia stránky. Obálka šrotu je možné ozdobiť v súlade so zvyškom stránky. Vždy je zaujímavé pridať na stránku obálku šrotu, aby sa vzbudila zvedavosť čitateľov. Na základe rady Marielle Ecalle získate celkom prispôsobené obálky pripravené na zhromažďovanie správ a obrázkov, ktoré chcete zvýrazniť. Pozrite si video Vytvorte šrotovú obálku na Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.