Naše top 8 mužských spotrebičov

Naše top 8 mužských spotrebičovWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Šesť ďalších minút denne! Podľa štúdie INSEE z roku 2012 sa muži venujú ďalším úlohám od roku 1986, podľa štúdie INSEE. Čo, ak by bolo viac, aby sa viac zapojili do vývoja domácich spotrebičov? Priblížte náš výber 8 dizajnérskych spotrebičov a užitočného modulu gadget, vďaka ktorému môžu byť naši muži závislí!

Chladnička Smeg FAB: stredobod

Určite môžete získať veľmi obyčajnú bielu chladničku, ale prečo si nehrať s niekoľkými farbami? Chladničky v retro farbe vás každý deň ohromia.

Rad Falcon Classic: Inovácia a modernosť pre tradičný dizajn

Prečo si vybrať medzi tradíciou a modernitou? Tento model vám umožňuje kombinovať obidve vďaka jeho elektrickým verziám. Môžete si vybrať medzi keramickou alebo indukčnou varnou doskou.

Kávovar Philips Senseo Quadrante: potešenie z kávy

Tento kávovar, ktorý sa ľahko používa a má moderný dizajn, vám bude slúžiť ako vynikajúca šumivá káva. Vďaka selektoru intenzity si vyberte medzi krátkou a pevnou kávou alebo dlhou a sladkou kávou!

Mikrovlnka Whirlpool max: inovatívne a svetlé farby

Prichádza jar, vďaka ktorej chcete farbu rozjasniť! Jeho zaoblené línie, minimálna veľkosť a maximálna kapacita spôsobia v kuchyni dojem! Vďaka zaobleným tvarom a ultra plochým dverám v uhle uvoľní priestor na pracovnej doske.

Vysávač Philips FC: jednoduchosť a výkon

Vďaka dobre premyslenej ergonómii má tento vysávač kefu s dvojitou pozíciou, ktorá sa prispôsobí všetkým druhom pôdy. Parkety, kachľový koberec, s výkonom 2000 wattov, žiadne zrnko prachu mu nebude odolávať! Je vybavené aerodynamickým vzduchovým potrubím, ktoré výrazne znižuje hlukové znečistenie.

KitchenAid Artisan Rouge: viac ako len robot

Vďaka zaoblenému dizajnu, svojim jedinečným upevňovacím prostriedkom a svojej miske s ergonomickou rukoväťou bude tento kuchynský robot veľmi elegantným spojencom vo vašej kuchyni a umožní vám dať bezplatnú podporu svojej kulinárskej kreativite!

Umývačka riadu Hotpoint ARISTON: avantgarda v estetike

Zmeňte svoje zvyky a rozhodnite sa pre pomerne moderný spotrebič! Triezvy, rafinovaný a moderný odtieň pre vašu umývačku riadu, skutočná istá hodnota.

Automatická práčka Hotpoint ECO 8: Dizajn a účinnosť

Vďaka svojim estetickým krivkám a rafinovanému čiernemu dizajnu je táto práčka vybavená technológiou „Ecotech“, ktorá vám umožní ušetriť až 30% vo vode! Okrem toho ponúka 16 programov prispôsobených vašim potrebám. Táto práčka si nájde svoje miesto v akomkoľvek interiéri!