Nápady za nízke ceny prebudiť výzdobu steny

Nápady za nízke ceny prebudiť výzdobu stenyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chcete oživiť stenu, ktorá je príliš biela, príliš múdra, príliš čiernobiela? Je to ľahké výberom niekoľkých doplnkov malého rozmeru a ceny, ale skvelého štýlu a dekoratívneho vykreslenia. Malá baňa nápadov.

S prázdnymi ozdobnými rámami

No tak, lovíme okolo a dostávame nejaké nepoužité ozdobné rámy. Cieľ: premeniť ich na nezvyčajnú vertikálnu dekoráciu. Akokoľvek sa môže zdať úžasné, vyprázdnením všetkého obsahu (fotografia, obrázok ... atď.) Je ľahké urobiť silný dojem na steny. Vysvetlenie leží medzi skutočnosťou, že exponované rámy nadobúdajú ďalší dekoratívny rozmer, ale aj tým, ktoré sa hromadia v hmote, ktoré sa v estetike desaťnásobne zvyšujú. Je to elegantné a originálne!

S papierom

Niekoľko strán starej knihy hromadne prilepených, múdro zarovnaných hudobných partitúr alebo starostlivo vystrihnutých strán časopisov: takto môžete využívať výhody kníh, iných ako ich čítaním a improvizáciou v dvoch krokoch, tromi pohybmi, dekoráciou na stene. literárna múdra, trendová alebo zábavná verzia. Je na každom, aby si vybral štýl, ktorý im najviac vyhovuje!

So zbierkou

Upozornenie pre zberateľov! Namiesto toho, aby ste držali svoje vzácne nálezy pochované, vystavte ich na stenách! Klobúky, fotoaparáty, vázy, taniere, poľovnícke trofeje, náhrdelníky, vinyly a iné drobnosti ... Všetko je povolené, pokiaľ máte k dispozícii niekoľko modelov, bez ohľadu na to, či sú pripevnené k stene, visia na háčkoch na kabáty alebo sú kladené na policiach.