Krátko

Comptoir de famille, predovšetkým rodinný príbeh

Comptoir de famille, predovšetkým rodinný príbeh

Kľúčom k úspechu spoločnosti Comptoir de famille je očarujúce náš každodenný život nábytkom a predmetmi, ktoré nás vezmú späť v čase. Spoluzakladateľom, ktorí sa venovali osobitnej láske k dekoráciám domov tej doby, sa v priebehu 30 rokov podarilo preniesť vášeň, ktorá ich oživovala: hľadať stratené dekorácie. Reportáž.

Rodinné dobrodružstvo

Comptoir de Famille je predovšetkým príbehom brata (Philippe Mauran) a sestry (Isabelle Mauran), ktorá má rovnakú lásku k objektom včera. Spoločne vytvorili spoločnosť Prim'Style v roku 1980 v meste svojho detstva, La Tour-du-Pin, zasadenom v srdci Isère: o 12 rokov neskôr sa zrodila značka Comptoir de famille. Philippe sa stará o vývoj produktov, Isabelle of creation a jej manžel (Patrick Rupé), ktorý sa k nim medzitým pripojil, preberá riadenie spoločnosti. Postupne sa objavujú zbierky plné šarmu a nostalgie. Dobrodružstvo „Comptoir de famille“ je krásne a je naštartované a toto je len začiatok…

DNA značky

DNA značky od začiatku zostala nedotknutá: jej hlavná koncepcia sa zameriava na nábytok, predmety a bielizeň pre domácnosť, čo evokuje sladkosť života interiérov z minulosti, rodinných domov a vidieckych domov. Výsledok: všetky rozsahy ponúkané značkou sú doplnené duchom blšího trhu, štýlom obchodného nábytku alebo retro nápismi (oboje pre kuchynský nábytok „bistro“, ako pre sviečku nazývanú „pečené jablko“). , Stručne povedané, ide o prechádzku jej obchodmi, ako by sme pri predaji v garáži, pri hľadaní vzácnych nálezov, objektoch, ktoré nás prinútia načrtnúť úsmev alebo vrhnúť nás späť do nášho detstva!

Zbierka

Pokiaľ ide o zbierky, nachádzame bielizeň, nábytok, hrnčiarsky tovar a sklo, ozdobné predmety a domáce vône a nedávno aj záhradný nábytok. Konkrétne tu nájdeme napríklad retro vzorované taniere pre jedáleň, utierky na riad, ako sú formy na pečenie do kuchyne, svietnik Vichy pre obývačku, očarujúce vankúše do spálne alebo lavicu v kované železo do záhrady! Áno, dekoratívna ponuka, ktorú navrhol Comptoir de Famille, je pre nostalgickú dušu neodolateľná a vyhovuje všetkým potrebám a želaniam, je mimoriadne veľká. Extra veľké, ale predovšetkým kvalitatívne. Opätovné spojenie s nábytkom a dekorácie z minulých rokov v skutočnosti zahŕňa výrobu kvalitného nábytku vyrobeného tak, aby vydržal aj často ručne vyrábané výtvory, záruky kvality!

Prekvitajúci úspech

Zatiaľ čo rozsahy Comptoir de famille boli obohatené, obchody začali prosperovať, najskôr v Paríži, potom v celom Francúzsku. V súčasnosti sú počiatočné trio Patrick Rupé, Isabelle a Philippe Mauran v čele približne tridsiatich z nich, nehovoriac o nezávislých obchodoch, v ktorých sa ich výrobky predávajú. Veľké dobrodružstvo a skutočný úspech pre tých, ktorým sa podarilo preniesť svoju vášeň pre dekorácie rodinných domov minulosti ... Ak chcete objaviť všetky zbierky Comptoir de Famille, navštívte: www.comptoir-de-famille. com