Teplé vpredu, deky pristávajú v dekore

Teplé vpredu, deky pristávajú v dekore

Zdá sa, že zima prešla cestou ... Dajte si však pozor na stále chladné noci, ktoré mrznú chodidlá. Takže v polovici sezóny vyberte prikrývky! Mäkké ako oblak, priliehajúce na koniec postele a strašne teplé, sa po spálení v skrinkách po desaťročiach znovu objavia v spálni. Farebné, s kvetinovými alebo polka dot vzory, nájdu zvláštne miesto v dekor.

Prikrývky pochádzajú zo včerajška

Už v stredoveku boli v posteľnej bielizni prikrývky. Ale namiesto toho, aby boli na posteli, boli umiestnené ako matrac. Pochádza zo severných krajín, prešívajúci si vezme meno podľa slova „ederdun“, čo znamená v dánčine. Pretože tajomstvom prikrývky je to, že vás udržiava v teple a zároveň je veľmi ľahká. A za to vďačí za svoju dolnú náplň. Dnes je zriedkavejšie získať skutočné prikrývky, stále nachádzame mäkký a hrejivý aspekt, ktorý sa nám vďaka syntetickým materiálom veľmi páči.

Výzdoba večného restartu

Po návrate hodnôt útočišťa a kombinácii štýlov v dekore sú prikrývky vyhnané do spálne. Na AM.PM zobrazujú britského ducha zdobeného veľkými štylizovanými kvetmi. Vo farbách jari v La Redoute, malinovej červenej, perlovej šedej alebo hnedej taupe prebudili ospalý dekor. V spoločnosti Fly sa obliekajú a ohrievajú moderný rám postele s puntíkmi, kvetmi slobody alebo malými čiernobielymi vzormi.