Podrobne

3 bezplatný softvér na usporiadanie domu pred časom

3 bezplatný softvér na usporiadanie domu pred časom

Uvažujete o zmene konfigurácie vašej obývačky a zakúpení nového nábytku, ale pred rozhodnutím by ste chceli vidieť výsledok? Bezplatný a platený softvér na internete umožňuje prakticky obnoviť to, čo si predstavujete! Tu je výber softvéru na zostavenie plánov vášho budúceho ubytovania a predstavenie si jeho organizácie.

Space Designer 3d: intuitívny softvér

Dizajnové nástroje tohto slobodného softvéru sú veľmi intuitívne: vyberiete si izbu, kreslíte steny, ťaháte a púšťate dvere, okná a nábytok podľa vášho výberu. Táto bezplatná online služba vám umožňuje chodiť do vašich priestorov s pomerne úspešným 3D, ale počet dostupných objektov je obmedzený, hoci knižnica objektov je pravidelne obohatená. Rovnaké obmedzenie: Nebudete môcť vytvárať podlahy ani exteriérové ​​vybavenie.

Softvér Home Styler: najúspešnejší

Home Styler je bezplatná služba WEB: to znamená, že nie je potrebné sťahovať žiadne súbory a všetko sa deje na webovej stránke Home Styler. Vytvorenie účtu nie je povinné, ale ak chcete svoj projekt uložiť, je lepšie to urobiť. Podľa nášho názoru je to jeden z najúspešnejších bezplatných služieb. Jediný „úlovok“: je v angličtine a opatrenia sú preto anglosaské! Uisťujeme vás, že je možné ich transformovať na metre. Nábytok si vyberiete z ponúkaných značiek, rohových prvkov, stoličiek, dverí a integrujete ich do svojej virtuálnej miestnosti. Je tiež možné zariadiť exteriér a pridať podlahy.

Sweet Home 3d: presný softvér

Začíname s týmto softvérom je trochu dlhá, ale umožní vám pridať objekty a mať 3D pohľad na vaše ubytovanie. Pomerne praktický nástroj vám umožní sledovať steny vyznačením uhla hneď po pripojení dvoch. Trochu navyše: možnosť pridať nábytok a upraviť rozmery a polohu každého kusu nábytku v ubytovaní. Iba "byt", podľa nášho názoru, knižnica objektov nie je príliš rozsiahla.