Informácie

Kultové značky tlačia na nábytok

Kultové značky tlačia na nábytok

Čo ak naše dekorácie investujú našu dekoráciu, aby jej dodali originálny a veľmi dekoratívny retro vzhľad? Značky dekorácie vám pomôžu ponúknuť veľa kusov nábytku, ktoré tlačia logá a reklamy kultových značiek! Ale ako ich použiť na dekoráciu? Tu sú naše tipy!

Bistro štýl

Potlačený reklamný nábytok bude dobrým východiskovým bodom pre interiér v štýle bistra, ktorý bude dokonalý napríklad v kuchyni. Napríklad sa vybavíme nábytkom, ktorý je vybavený značkami Kub alebo Coca-Cola, ako sú príborník alebo úložná jednotka, ale tiež stoličky alebo stoly. Všetko ozdobíme reklamami a starožitným nábytkom inšpirovaným kaviarňami s kovovými stoličkami a malými okrúhlymi stolmi. Pokiaľ ide o farby, stavte na prírodné farby, ktoré budete spájať s červenou farbou.

Blší trhový štýl

Tiež si uvedomte, že značkový tlačený nábytok môže vášmu interiéru priniesť blší trh tým, že mu dodá škvrnitý vzhľad. Okrem toho, neváhajte a skutočne skúste blšie trhy, aby ste našli autentický reklamný nábytok alebo obchodný nábytok, ktorý odvrátite do svojho interiéru. Napríklad displej predaja čokolády sa môže stať úložnou jednotkou pre jedáleň a staré butikové skrinky môžu byť inštalované v miestnosti, ktorá sa bude znova používať na skladovanie. Tento nábytok budete kombinovať s inými kusmi nábytku a historických predmetov, čím vytvoríte retro atmosféru!