Objavujem techniku ​​kirigami

Objavujem techniku ​​kirigami


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tu je prosperujúca kreatívna disciplína pre voľný čas. Ako to už urobil jeho veľký brat origami, kirigami dobýva naše západné srdcia. Aký je tento nový trend? Keď nás origami učí, ako skladať papier, aby dala život všetkým druhom 3D objektov, kirigami nás uvádza do praxe techniky rezania papiera, aby sme vyrábali všetky druhy dekorácií v 2 alebo 3D. Presnejšie povedané, kombinuje tieto dve techniky: rezanie a skladanie.

Čo robíme s kirigami?

S týmto umením získate napríklad veľmi jemne rezané girlandy leteckého a delikátneho vykreslenia, alebo dokonca aj tzv. Vyskakovacie karty, viete tie karty, ktoré pri otváraní trojrozmerného motívu poznajú, , ako v niektorých detských knihách ... Ale nerobte mi zle, na rozdiel od origami, táto disciplína nie je vhodná pre deti, pretože zaobchádzanie s rezacími nástrojmi vyžaduje veľkú zručnosť!

Materiál, ktorý vám pomôže začať

Rovnako ako origami je to ekonomické umenie, ktoré bude vyžadovať iba niekoľko materiálov, ale stále budete potrebovať dobré nástroje, najmä rezanie. Naplánujte si správu: rezačka 739781, skalpel pre najtenšie rezy, rezacia podložka, kovové pravítko, priehľad, lepiaca trubica, ceruzka a samozrejme papier, ktorý si vyberiete viac-menej jemne podľa toho, čo chcete dosiahnuť. Ale predovšetkým to, čo budete potrebovať, je veľa trpezlivosti a dôkladnosti na dosiahnutie elegantnej práce pomocou veľmi jemných rezov.

Ako začať

Je nevyhnutné precvičovať techniku ​​rezania skalpelu a sledovať prsty! Ak chcete robiť krásne veci, sústredte sa a predovšetkým sa neponáhľajte! Vyberte si jednoduché šablóny, ktoré budete riešiť najskôr, a postupne sa vylepšujte. Na internete nájdete šablóny pre všetky druhy úspechov a tiež v papierovej podobe, notebooky kirigami so šablónami, ktoré sa majú kopírovať ... A postupne sa vám podarí vytvoriť si vlastné rezacie šablóny pre svoje vlastné úspechy, kým sa nestanete skutočným umelcom, pretože verte tomu, že s kúskom papiera, skalpelom, obratnosťou a talentom môžete robiť úplne neuveriteľné veci ...
 


Video: Opustená Garáž plná VETERÁNOV Ivan Donoval Urbex Dokument


Komentáre:

  1. Daire

    The trifles!

  2. Uilleam

    Podľa mňa sa mýliš. Napíšte mi do PM, porozprávame sa.

  3. Ardwolf

    This topic is simply incomparable :) It is interesting for me.Napíšte správu