Komentáre

Trochu humoru na záchode

Trochu humoru na záchode

Čo keď toaleta je malá miestnosť, kde sa môžete zabaviť? Dovoľujeme si dotyk humoru, ktorý dodá trochu dobrého humoru v dome a nezklame úsmev vašich hostí. Ale pozor, medzi humorom a zlým vkusom, je tu iba jeden krok, ktorý vám pomôžeme nevykonať!

Nepredvídateľné objekty

Ak chcete pridať toaletu na svoje toalety, budete na výber, pretože existuje veľa značiek ponúkajúcich neobvyklé predmety, ktoré sa môžu integrovať do vašej izby. Spomedzi najoriginálnejších predmetov má toaletná kefa veľmi nepredvídateľnú krásu. Nájdete tu napríklad kefy vo forme kapsúl, revolverov, rastlín alebo dokonca barokových váz.

Humorné správy

Aby bolo vtipné žmurknutie, hravé správy majú vždy malý efekt! Dávajte pozor, aby ste nespadli do zlého vkusu tým, že sa úplne vyhnete vtipom o malom rohu. Preferujete napríklad sedadlo s registráciou VIP miestnosti. A pre originálny dotyk, prečo neinštalovať tabuľu na písanie správ, ktoré môžete meniť toľkokrát, koľkokrát chcete.

Dotyk gýča

Ak si chcete zahrať na výsmech, môžete si dopriať gýčový predmet, ktorý sa vám na záchode pyšne vyznačí. Dajte si pozor, nie je to také ľahké. Zahrajte si teda trieštivú kartu po zvyšok dekorácie, aby sme pochopili, že ide o vtipný mrknutie a nie o skutočný dekor gýča. Vlajkový objekt: priehľadná klapka, ktorá obsahuje mušle.