Krátko

Čistenie je elegantné!

Čistenie je elegantné!

Pomoc v domácnosti nikdy nebola a nikdy nebude zábavná. Na druhej strane, jeho popularita by mohla zažiť skutočný zvrat situácie, od čisto bolestivej domácnosti k elegantnej a modernej domácnosti. Stačí čistiť, trieť a leštiť nie škaredým ako základným príslušenstvom, ale s modelmi, ktoré majú elegantnú kombináciu estetiky a funkčnosti. Pomocou nasledujúcich 6 si môžete byť istí, že vaša domácnosť si okamžite získa očarujúci vzhľad ...

Dizajnové kefy

Švédska značka Iris Hantverk, objavená na základnom dekoračnom veľtrhu Maison & Objet, nás fascinuje elegantnými, nezvyčajnými a ekologickými čistiacimi kefami (čistiace kefy všetkých veľkostí a do všetkých miestností). Ich osobitosť? Kombinujte ručnú výrobu (pomocou tradičných predkov) a prírodné materiály (buková rukoväť a ... kefa na vlásia!). Ako prvé by mali prasknúť zelené duše!

Krásna prachovka z peria

Vyvolávajú eleganciu inokedy a obdivujú ich krásne perie. Na čo teda čakáme, aby sme vydali čistiaci nástroj, ktorý naše babičky používali na dosiahnutie zákoutí: prachovka z peria? Obľúbené pre ručne vyrábaný model podpísaný The Conran Shop. Jeho pštrosie perie (prirodzene elektricky nabité) zachytáva prach bez jeho pohybu, zatiaľ čo jeho extra dlhá rukoväť ho robí tak praktickým, ako je elegantná.

Šľahač kobercov

Pretože sa vysávač etabloval ako hviezda predaja v domácnosti, kobercové šľahače zmizli zo scény. Škoda! Ich prirodzený a štíhly vzhľad má všetko dekoratívny predmet. Výsledok: Vráťte ich späť do vankúšov, koberčekov a prikrývok. Nasmerujte značku Perigot, aby našla tú, ktorú potrebujeme!

Štylizovaná metla

Nie je čas vymeniť starú metlu Popolušku, ktorú sme mali roky? Ak! Rýchlo, ponúkame si model so štýlom. Na stránkach neest.fr sme sa zamilovali do rezolútne prepracovanej japonskej verzie: štetec rezaný v gradácii, materiály na dlani a ratane ... Ako bonus: tiež prijímame lopatku na prach alebo zodpovedajúcu kefu!

Elegantné železo

Žehlenie je nielen bolestivé, ale žehličky nie sú krásne. Ah, záleží! Ak sa rozhodnete pre čierny model, nie pre všetky biele a futuristické, skôr ako pre klasické čiary: objekt už nie je tým, čím bol! Naše obľúbené? Celkový čierny model od spoločnosti Philips, aby ste verili, že účinok malých čiernych šiat funguje aj v prípade domácich doplnkov…

Pripojený vysávač

V posledných rokoch sa vysávač zmenil. Vymieňajúc svoje libry za perie, jeho objemnú postavu pre štíhly vzhľad a prachové vrecká pre integrovanú nádrž, stáva sa stále diskrétnejšou, praktickejšou a predovšetkým krásnou! Ako už názov napovedá, model kefy Sex & the City od Hoover posúva koncept ešte viac tým, že sa oblieka do čiernej farby a zafarbí do niekoľkých fialkových tónov. Všetko, čo poteší spravodlivejší sex a preukáže, že áno, vysávač môže byť očarujúci!