Krátko

Vhodná kuchyňa šéfkuchára za 4 hodiny

Vhodná kuchyňa šéfkuchára za 4 hodiny

Najlepší šéfkuchár, naša obľúbená varná šou je späť. Novinkami tohto štvrtého vydania: výzvy, ktoré je potrebné splniť v polovici podujatia, recepty založené viac na každodenných produktoch, scenároch a jedinečných hosťoch ... Niektoré hlavné komponenty prehliadky sa však nemenia. To je prípad poroty ... a kuchyne! Presne pre všetkých, ktorí snívajú o tom, že majú rovnaké (alebo takmer) rovnaké, sú tu 4 ingrediencie, ktoré potrebujete za každú cenu.

Nerezová pracovná doska a riad

Pracovný plán každého kandidáta má v Top Chef zásadné miesto, pretože tu sa hrá všetko! Jeho osobitosť: je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Ľahká a čistá a zároveň veľmi estetická, je preto táto voľba v kuchyni preferovaná bez ohľadu na jej umiestnenie. A to isté platí aj pre riad!

Jasne oranžové maľované steny

Rovnako ako ovocie, z ktorého pochádza, má aj pomarančová farba tú výhodu, že je bohatá na vitamíny. Výsledkom je, že je ideálny na oživenie atmosféry a privítanie v kuchyni, podľa definície dynamickej miestnosti (medzi kuchárskymi prípravkami, jedlami a nákupnými skladmi, tam sme vždy aktívni). Rovnako ako v Top Chef, je čas natrieť steny oranžovou farbou!

Osvetlenie priemyselného typu

Ďalšou zvláštnosťou dekorácie v Top Chef? Osvetlenie, z priemyselného štýlového závesného svetla. Ak chceme to isté, je to preto, že sa perfektne kombinujú s farebným kódom dekoru s pomerančovo / nehrdzavejúcou oceľou, ktorý sa vynára.

Spotrebiče hore

Na doplnenie používame profesionálne vybavenie, konkrétne malé kuchynské spotrebiče (roboty, mixéry atď.) Značiek kombinujúcich estetiku a výkon (KitchenAid, Kenwood, Magimix atď.)! Tu sme špičkovým kuchárom v našej vlastnej kuchyni ...>